Trwa ładowanie...
d420yvh

Ariana Grande zawiesza karierę. Potrzebuje przerwy po ostatnich wydarzeniach

Ariana Grande z powodu ostatnich wydarzeń postanowiła zawiesić karierę. Niedawna śmierć jej byłego chłopaka, Mac Millera, bardzo mocno nią wstrząsnęła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ariana Grande tymczasowo zawiesza karierę
Ariana Grande tymczasowo zawiesza karierę (PAP)
d420yvh

Ostatnie lata są bardzo intensywne dla Ariany Grande. Rok temu podczas jej koncertu w Manchesterze doszło do zamachu terrorystycznego, w którym zginęło ponad 20 osób. Z kolei 7 września bieżącego roku zmarł Mac Miller (prawdopodobną przyczyną było przedawkowanie narkotyków). Grande zakończyła związek z raperem zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Z tego powodu spadła na nią ogromna fala krytyki po śmierci Millera.

17 września Ariana Grande wraz z obecnym partnerem Pete’m Davidsonem miała pojawić się w Microsoft Theather w Los Angeles na gali rozdania nagród Emmy 2018. Jednak ostatecznie wokalistka nie zjawiła się na miejscu.

d420yvh

Przedstawiciele artystki postanowili wystosować oświadczenie, gdzie informują o tymczasowym zawieszeniu działalności artystycznej Ariany Grande.

"Zważywszy na wydarzenia z ostatnich paru lat, Ariana potrzebuje trochę więcej czasu, by powrócić do zdrowia. Będzie przebywać blisko domu i wykorzystywać ten czas na spędzenie go z najbliższymi i pracę nad nową muzyką bez ustalonego terminu ukończenia. Ariana dziękuje fanom za wyrozumiałość" - czytamy w oświadczeniu na portalu People.

d420yvh

Podziel się opinią

Share

d420yvh

d420yvh