Trwa ładowanie...

Bal fundacji TVN: gwiazdy słono zapłaciły za dobrą zabawę. Opłaciło się

Zebrano rekordową sumę pieniędzy. Eleganckie stroje, wieczorowe makijaże i fryzury, które wyszły spod rąk świetnych stylistów nie poszły na marne. Bal był okazją do pokazania się, zabawy i przekazania pieniędzy na szczytny cel. Uzbierano aż ponad 2,5 miliona złotych.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bal fundacji TVN: gwiazdy słono zapłaciły za dobrą zabawę. Opłaciło sięŹródło: ONS.pl
dovl39e
dovl39e

W tym roku gwiazdy telewizji, kultury, sportu naprawdę się popisały. Finansowy wynik przerósł najśmielsze oczekiwania - zebrano bowiem aż o milion zł więcej niż na poprzedniej imprezie. Cała kwota zasili konto Fundacji TVN "Nie jesteś sam" i zostanie przeznaczona dla jej podopiecznych.

Pieniądze zostaną wydane na leczenie i rehabilitację dzieci, zakup leków i sprzętu.

- Jak najbardziej jestem za tym, by bić kolejne rekordy, bo to po prostu oznacza dla nas więcej pieniędzy - przyznała Katarzyna Kolenda-Zaleska, prezes Fundacji TVN. - Chyba wszyscy w Polsce już wiedzą, jak ważna jest rehabilitacja i ile ona kosztuje. Przekonaliśmy się o tym patrząc na to, co działo się w Sejmie.

Dziennikarka odniosła się do protestów osób niepełnosprawnych.

dovl39e

Kolenda-Zaleska tak skomentowała wynik: "Dziękujemy w imieniu naszych dzieciaków. Ponad 2,5 miliona złotych zebraliśmy na charytatywnym balu @fundacjatvn. Nie jesteś sam. Wspaniały wynik. Wspaniali goście. Dziękujemy wam za wsparcie i serce".

O doskonałym finale akcji kilka słów napisała na swoim Instagramie Joanna Przetakiewicz: "To był piękny, wspaniały bal i jeszcze piękniejszy jego cel. Na pomoc chorym dzieciom Fundacji TVN "Nie jesteś sam" udało się zebrać rekordową sumę 2 550 000 złotych!".

Marta Kuligowska dodała: "Wspaniały bal i wspaniała zebrana kwota. Gratulacje. Było mnóstwo pracy, ale efekty wspaniałe!!!".

Kolejna edycja uwielbianego przez celebrytów wydarzenia charytatywnego już za rok. Oby wówczas udało się uzbierać jeszcze wyższą kwotę.

Warto przypomnieć, że chociaż na balu zabrakło Kingi Rusin, gwiazda przekazała 50 tys. zł dla potrzebujących.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dovl39e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dovl39e