Trwa ładowanie...
d4csaro

Baron i Blanka Lipińska mieliby mieć romans. Zaskakujące doniesienia

Aleksander Milwiw, szerzej znany jako Baron i Blanka Lipińska mieliby być parą - taka informacja krąży po portalach plotkarskich. Autorka bestsellera "365" nie odniosła się do plotek. Muzyk wziął je na dystans, ale sytuacja mimo wszystko jest bardzo ciekawa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Baron miałby spotykać się z Blanką Lipińską
Baron miałby spotykać się z Blanką Lipińską (East News)
d4csaro

Jak donosi portal pudelek.pl, Blanka Lipińska była widziana podczas nagrania programu "The Voice Kids", gdzie Baron jest jurorem. Miała go mocno wspierać, a potem zabrać do siebie na kolację. Pomponik.pl powoływał się nawet na swoje źródło, które widziało parę razem.

"Przyjechała, żeby dodać mu otuchy i po nagraniu porwać na kolację, którą sama przygotowała. Nie składają sobie jeszcze wielkich obietnic na całe życie, bo chcą cieszyć się chwilą" - czytamy.

Lipińska w ostatnim czasie potrafiła zaskoczyć i oszukać fanów, że wyszła za mąż. Wychodzi na to, że rozstała się też ze swoim ostatnim partnerem. Z kolei o związkach i romansach Barona mówiło się już bardzo dużo. Muzyk był łączony między innymi z Edytą Górniak i Joanną Opozdą, a ostatnio związany był z Julią Wieniawą.

d4csaro

Autorka bestsellerowej trylogii "365 dni" na razie nie komentuje tych doniesień, natomiast Baron bierze je z dystansem w mediach społecznościowych. Na razie odcina się od całego zgiełku i odpoczywa na wakacjach w Czechach.

Czas pokaże, czy faktycznie jest coś na rzeczy, ale biorąc pod uwagę temperament Lipińskiej i skłonność Barona to pakowania się w głośne związki i romanse, może być tutaj bardzo ciekawie.

d4csaro

Podziel się opinią

Share

d4csaro

d4csaro