Trwa ładowanie...
d1dkt4j

Beata Tadla martwi się o syna. Janek planuje wyprowadzkę z domu

Syn Beaty Tadli skończył niedawno 18 lat. Nie zamierza czekać z rozpoczęciem dorosłego życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Beata Tadla martwi się o syna
Beata Tadla martwi się o syna (East News, Fot: East News)
d1dkt4j

Jakiś czas temu Beata Tadla w rozmowie z Wirtualną Polską opowiedziała o swoim synu Janku. 5 stycznia tego roku chłopak skończył 18 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Beaty Tadli kończy 18 lat! "Janek jest już dorosłym mężczyzną"

Z tej okazji dziennikarka wyprawiła jedynakowi huczną imprezę, w której początkowo sama wzięła udział.

d1dkt4j

Teraz przed Tadlą bardzo trudna decyzja. Janek planuje się usamodzielnić, dlatego nieunikniona jest wyprowadzka z domu.

- Jest młody, chodzi na imprezy, często spotyka się z przyjaciółmi, ale powroty z Warszawy do Wawra, gdzie mieszka z mamą, nie są łatwe. Szczególnie w nocy. Jest jeden autobus nocny – zauważa osoba zaprzyjaźniona z dziennikarką w rozmowie z "Rewią".

d1dkt4j

18-latek zdaje sobie sprawę, że mama martwi się o niego. Zresztą dziennikarka zawsze powatarzała, że z synem łączą ją świetne relacje.

- Chciałbym, żeby mi ufała. Ona naprawdę jest kochana, tylko nie lubię, jak wchodzi do mojego pokoju bez pukania – zdradził Janek tygodnikowi.

Tadla nie może jednak sama podjąć decyzji o samodzielnym mieszkaniu Janka. Musi skonsultować to z jego ojcem, Radosławem Kietlińskim.

Beata Tadla i ojciec jej dziecka rozwiedli się w 2014 roku.

d1dkt4j

Teraz obydwoje nie narzekają na szczęście w miłości. W zeszłym roku Kietliński ponownie się ożenił. Za to Tadla pochwaliła się niedawno swoim nowym partnerem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1dkt4j

Podziel się opinią

Share
d1dkt4j
d1dkt4j