WP

Beata Tyszkiewicz walczy o zdrowie. Troszczą się o nią córki

Beata Tyszkiewicz po zawale serca zdała sobie sprawę, że musi w życiu zwolnić. Dzisiaj o jej zdrowie troszczą się córki, a sama aktorka bardziej uważa na siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tyszkiewicz walczy o zdrowie. Troszczą się o nią córki
Beata Tyszkiewicz walczy o zdrowie. Troszczą się o nią córki (ONS.pl)
WP

Beata Tyszkiewicz ma opiekę córek

Beata Tyszkiewicz dwa lata temu przeszła zawał serca. Musiała przejść operację. Po pobycie w klinice specjalistycznej w Aninie pod Warszawą zrezygnowała z bycia w jury "Tańca z gwiazdami". - Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuję się jeszcze niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy - mówiła. Przyznała jednak, że regularnie śledzi show.

Córki Tyszkiewicz - starsza Karolina Wajda i mieszkająca na co dzień w Szwajcarii Wiktoria Padlewska-Bosc - wspierają mamę od momentu pojawienia się u niej poważnych problemów zdrowotnych.

WP

Młodsza córka namawiała nawet mamę na przyjazd do Lozanny, gdzie przechodziłaby rehabilitację. Tyszkiewicz nie chciała się zgodzić, więc Wiktoria zagroziła matce, że może nie zobaczyć wnuków w wakacje. Karolina często odwiedza mamę w Warszawie, a Wiktoria dzwoni do niej praktycznie każdego dnia.

Beata Tyszkiewicz bardziej dba o zdrowie

Aktorka zdała sobie sprawę, że trzeba zmienić tryb życia i zadbać o siebie, choć przez lata uchodziła za okaz zdrowia mimo rozrywkowego i dynamicznego życia.

WP

Zrezygnowała z występów w telewizji, musiała odstawić wszelkie używki i walczyć z nałogami. Zaczęła także zdrowiej jeść. - Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, ile już za mną, a ile przede mną. W życiu na wszystko jest czas, ale najważniejsze, aby tego czasu nie marnować - mówiła.

Córki Tyszkiewicz uważają, że lepiej dmuchać na zimne. Mają mamę za autorytet. - Wszystkie chwile z nią spędzone były cudowne - zapewnia Wiktoria.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP