Trwa ładowanie...
dz54vun

Beata Tyszkiewicz: zwolniła gosposię, bo czuła się nieswojo

Jak poinformował "Fakt", Beata Tyszkiewicz powoli wraca do zdrowia. Poczuła się na tyle dobrze, że podziękowała gosposi, która pomagała jej w obowiązkach domowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tyszkiewicz nie chce wrócić do słynnego show
Beata Tyszkiewicz nie chce wrócić do słynnego show (East News, Fot: Mariusz Grzelak/REPORTER)
dz54vun

Beata Tyszkiewicz, która dwa lata temu przeszła zawał serca, dziś czuje się lepiej. Żeby ulżyć jej w koniecznych obowiązkach starsza córka, Karolina Wajda zatrudniła do pomocy kobietę, która odciążała artystkę w pracach domowych. Jak poinformował tabloid, aktorka zdecydowała się zwolnić gosposię, bo jej zdaniem nie jest już potrzebna.

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz walczy o zdrowie. Troszczą się o nią córki

- Zaprzyjaźniona pani robiła jej zakupy i sprzątała. Czasem też ugotowała obiad. Głównie wtedy, gdy Karolina była zajęta i nie mogła przez kilka dni odwiedzić matki- zdradził informator "Faktu".

dz54vun

Podobno obecność osoby spoza rodziny w mieszkaniu gwiazdy sprawiała, że ta czuła się nieswojo. Kiedy tylko wróciły jej siły, stwierdziła, że ze wszystkim sama doskonale sobie poradzi.

- Czuje się na tyle dobrze, że sama może wykonywać zwykłe domowe czynności. Poza tym lubi mieć zajęcie - dodał informator.

Jak się jednak okazuje Beata Tyszkiewicz nie chce wracać do grania. Nie zamierza również zastępować jednego z jurorów w "Tańcu z gwiazdami", który musiał odejść z powodu kontuzji.

Zobacz też: Beata Tyszkiewicz kończy 80 lat. "Moje urodziny to zawsze skromny dzień"

dz54vun

Podziel się opinią

Share

dz54vun

dz54vun