Trwa ładowanie...
d274edt

Borkowski odcina się od byłej dziewczyny. Przyjaźni między nimi nie będzie

Płomienny romans Jacka Borkowskiego i Pauliny Koziejowskiej zaczął się równie szybko, co skończył. Choć oboje przekonują, że chcą utrzymywać dobre relacje, raczej się to nie uda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska (Materiały prasowe)
d274edt

W październiku media obiegła wieść, że Jacek Borkowski, znany z telenoweli "Klan", znalazł sobie partnerkę młodszą o 23 lata. Z prezenterką Pauliną Koziejowską połączyło go wyjątkowe uczucie, o czym oboje opowiadali w wielu wywiadach. Zapewniali nawet, że marzą o dziecku! Niestety zaraz po odbyciu tournee w programach śniadaniowych, ich uczucie zaczęło się wypalać.

W grudniu celebrytka zamieściła oświadczenie na Instagramie, w którym przyznała, że rozstała się z aktorem.

"To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego [Jacka Borkowskiego - przyp. red] temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile."

Niestety na przyjaźń nie ma co liczyć. Gdy zaledwie kilka tygodni po rozstaniu Koziejowska wybrała się z innym mężczyzną na wakacje do upalnego Meksyku, Borkowski mocno się zdenerwował. Postanowił zupełnie odciąć się od byłej dziewczyny i usunął ją ze znajomych na Facebooku.

d274edt

Prezenterka chętnie wrzuca do sieci zdjęcia z nowym partnerem i używa hasztagu #love. Myślicie, że w końcu trafiła na tego jedynego?

d274edt

Podziel się opinią

Share

d274edt

d274edt