Trwa ładowanie...

Tajemnicze dziecko Brada Pitta na okładce tabloidu. Czyżby aktor coś ukrywał?

Istnieje szansa, że Brad Pitt ma dzieci nie tylko z Angeliną Jolie. Zagraniczny tabloid donosi o ujawnionym potomku aktora z tajemniczą kobietą.

Tajemnicze dziecko Brada Pitta na okładce tabloidu. Czyżby aktor coś ukrywał?Źródło: Getty Images
d4hc2w8
d4hc2w8

Brad Pitt zdobył popularność nie tylko jako jeden z najsłynniejszych aktorów, ale także jako zdobywca kobiecych serc. Gwiazdor przez dłuższy czas spotykał się z Jennifer Aniston, przez 5 lat był jej mężem, a następnie poślubił Angelinę Jolie, z którą założył rodzinę. Niestety żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu.

Po skandalicznym rozwodzie Brada Pitta z Angeliną Jolie pojawiły się spekulację, jakoby znany aktor miał wrócić do Jennifer Aniston. Tabloidy piszą o rzekomym odnowieniu relacji przez byłych partnerów. Stara-nowa para miała ze sobą zamieszkać, a nawet myśli o wspólnych dziecku.

ZOBACZ TAKŻE: Brad Pitt spotyka się z aktorką

Jakiś czas temu mówiło się także, że mieli udać się razem na wakacje do Włoch. Jedna z córek Brada Pitta, Shiloh, jest niby bardzo zadowolona z tego pomysłu. Miała też pomóc ojcu przy wyborze pierścionka zaręczynowego dla jego wybranki. Oczywiście nie są to potwierdzone informacje.

d4hc2w8

Jak się okazuje, przeszłość gwiazdora może skrywać jeszcze więcej tajemnic. "New Weekly" donosi, że Brad Pitt rzekomo ma sekretne dziecko. Na okładce ostatniego wydania australijskiego tabloidu widzimy zdjęcie młodszego aktora, który na rękach trzyma na niemowlę. Gwiazdor "Pewnego razu.. w Hollywood" miał mieć sporo romansów w czasie, gdy kręcono "Wywiad z wampirem" w Wielkiej Brytanii. To wówczas miał dorobić się potomka.

d4hc2w8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hc2w8