Trwa ładowanie...
dwt32v9

Bukmacherzy wytypowali imię dziecka Meghan i Harry'ego. Mają swoją teorię

Im bliżej narodzin pierwszego "royal baby" Meghan i Harry'ego, tym gorętsza jest dyskusja o potencjalnym imieniu. Bukmacherzy mają nowy mocny typ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry przygotowują się do powitania dziecka na świecie
Meghan i Harry przygotowują się do powitania dziecka na świecie (East News, Fot: Rex Features)
dwt32v9

Doniesienia o wyczekiwanym, pierwszym dziecku księcia Harry’ego i księżnej Meghan rozpalają zarówno brytyjską, jak i światową prasę. Pytania o płeć i imię dziecka wracają jak bumerang.

I im bliżej porodu, tym dyskusja o "royal baby" przybiera na sile. Zwłaszcza, że po szeroko komentowanym baby shower wyciekły zdjęcia, sugerujące, że księżna spodziewa się córki. Para książęca konsekwentnie milczy na ten temat. Obserwatorzy rodziny królewskiej i bukmacherzy są jednak pewni swego i od kilku miesięcy obstawiają, jak książęca pociecha będzie miała na imię.

Zobacz także: Meghan Markle szykuje się do porodu: "Atmosfera wokół księżnej zmienia się na lepsze"

Prężnie funkcjonują tez zakłady sugerujące imię pociechy. Mówiło się o tym, że para książęca bierze pod uwagę imię Diana. Padały także takie propozycje, jak Alice i Grace. Magazyn "People" podaje najnowsze doniesienia. Podkreśla, że wciąż wysoce prawdopodobne jest, że wybiorą imię po matce Harry’ego, ale pojawiła propozycja, która plasuje się jeszcze wyżej w zakładach. Wśród typów prym wiedzie obecnie Elżbieta.

dwt32v9

Bukmacherzy mają wytłumaczenie dla swojej teorii. Przewidują, że para książęca będzie chciała oddać hołd babci Harry’ego. Tym bardziej, że data porodu Meghan, szacowana na późny kwiecień, jest zbliżona do daty urodzin królowej Elżbiety, która przypada na 21 kwietnia. Niewykluczone, że dziecko przyjdzie na świat właśnie w dniu urodzin królowej.

Zobacz także: Księżna Meghan zaczęła urlop macierzyński. Nie zobaczymy jej aż do porodu

Księżna do tej pory nie ujawiniała zbyt wielu szczegółów. Wyznała, jedynie, kiedy spodziewa się przyjścia na świat dziecka i że wraz z Harrym chcą, żeby jego płeć była dla nich niespodzianką.

Zobacz także: Harry i Meghan: królowa dowie się jako pierwsza o narodzinach dziecka

dwt32v9

Warto zaznaczyć, że to nie jest książęcy kaprys. Dokładny termin, płeć dziecka, zaplanowane imiona – to wszystko pozostaje wielką tajemnicą wynikającą z królewskiego protokołu. Nie należy się również spodziewać, że od razu poznamy imię nowego członka rodziny królewskiej. W przypadku George'a nastąpiło to dwa dni po porodzie, a imiona jego rodzeństwa ogłoszono dopiero po czterech dniach.

Pewnym jest, że dziecko Harry'ego i Meghan będzie miało od trzech do czterech imion. Co więcej, wszystkie one muszą zostać zaaprobowane przez królową.

dwt32v9

Podziel się opinią

Share
dwt32v9
dwt32v9