ycipk-n9i0ox

Daniel M. ma nową dziewczynę? Robił wszystko, aby "dyskretnie" to zaznaczyć

Daniel M. nie daje o sobie zapomnieć. Jego InstaStory żyje własnym życiem - filmiki to pojawiają się, to znikają. Ale w sieci nic nie ginie. Wiadomo więc, że ostatnio "zrzekł się wszystkiego", po czym stwierdził, iż nie zamierza wracać do wsi, gdzie mieszkał. Poza tym nazwał żonę "gówniarą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W październiku wzięli ślub, w grudniu doszło do głośnego rozstania
W październiku wzięli ślub, w grudniu doszło do głośnego rozstania (East News)
ycipk-n9i0ox

W najnowszych nagraniach jest bardziej dyskretny - pokazuje jedynie deskę rozdzielczą swojego samochodu. W czarnym, wypolerowanym tworzywie odbijają się kierowca i pasażer. A raczej pasażerka, bo osoba siedząca przy Danielu M. w jego aucie to kobieta. Czyżby syn Zenka Maryniuka znalazł już sobie kolejną dziewczynę?

KLIKA PUDELKA: Syn Martyniuka cieszy się z zainteresowania. Chce być celebrytą?

ycipk-n9i0ox

Niedawno na jaw wyszło, że kobiet w życiu Daniela nie brakowało. Niestety, sądząc z ich opowieści, nie traktował partnerek za dobrze. Szarpanie było na porządku dziennym, a pary były znane miejscowej policji. Gdy syn króla disco polo ożenił się z piękną blondynką, która, na dodatek, spodziewa się jego dziecka, wydawało się, że coś się zmieni. Wystarczyło kilka miesięcy, aby stało się jasne, że nie zmieniło się nic. Znów doszło do rękoczynów.

Najnowsze filmiki są niejednoznaczne - może Danielowi M. naprawdę chodziło tylko i wyłącznie o pokazanie followersom stylowego zegara (dlatego nagrał aż 4 klipy) i przycisków znajdujących się w aucie? A odbicie dziewczyny, która dłonią przeczesuje włosy i poprawia okulary przeciwsłoneczne było zupełnie przypadkowe?

ycipk-n9i0ox

Jedno jest pewne, afera dodała mężczyźnie pewności siebie w sytuacji, gdy powinno być odwrotnie.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-n9i0ox

ycipk-n9i0ox
ycipk-n9i0ox