ycipk-25r3wy

Ed Sheeran wziął potajemny ślub. Sam zdradził tajemnicę

Ed Sheeran przyznał, że jest już żonaty. Tajemnicę uchował przez kilka miesięcy, ale teraz sam postanowił się nią podzielić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ed Sheeran jest szczęśliwym mężem od ponad pół roku
Ed Sheeran jest szczęśliwym mężem od ponad pół roku (East News)
ycipk-25r3wy

Ed Sheeran ożenił się w tajemnicy

Ed Sheeran to kolejny gwiazdor w ostatnim czasie, który wziął potajemny ślub. Podobnie postąpili Justin Bieber z Hailey Baldwin i Heidi Klum z Tomem Kaulitzem.

Artysta przyznał, że jest żonaty od grudnia 2018 roku. Trzeba przyznać, że ślub zachował w tajemnicy całkiem długo. Jego wybranką jest Cherry Seaborn, brytyjska hokeistka. Para chodziła razem do jednej klasy w liceum.

ycipk-25r3wy

Wokalista wielokrotnie narzekał, że odkąd jest znany na całym świecie, to ma problem z utrzymaniem prywatności. Rzadko chwali się w internecie swoim życiem prywatnym.

Według dziennika “The Sun” ślub Sheerana i Seaborn był bardzo kameralny. Pojawili się na nim tylko najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny. Większa uroczystość ma odbyć się latem.

Ed Sheeran z nową płytą. Jest wątek żony

ycipk-25r3wy

12 lipca ukazał się najnowszy album Eda Sheerana "No.6 Collaborations Project". Znajdziemy na nim utwory nagranie wspólnie m.in. z Eminemem, Camilą Cabello, 50 Centem, Khalidem, Justinem Bieberem, Cardi B, Bruno Marsem, Stormzym i Travisem Scottem.

W utworze "Remember The Name" pojawia się wątek żony Sheerana, choć piosenkę nagrał jeszcze przed ślubem. - To było zanim ja i Cherry się pobraliśmy. Wiedziałem, że piosenka pojawi się po naszym ślubie. Myślałem, że ktoś ją usłyszy i pomyśli: "Och, oni są małżeństwem!". Nie wiedziałem, jak to będzie interpretowane, ale oczywiście to już wyszło na jaw - powiedział w rozmowie na antenie amerykańskiego radia Power 105.1.

ycipk-25r3wy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-25r3wy

ycipk-25r3wy
ycipk-25r3wy