WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Edyta Pazura opublikowała zdjęcie z dzieckiem. Skomentował Cezary

Edyta i Cezary Pazura mają w domu małe dziecko. Mała Rita przyszła na świat w czerwcu ubiegłego roku. Rodzice chętnie publikują jej zdjęcia w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem od 11 lat.
Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem od 11 lat. (East News, Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ)
WP

Edyta i Cezary Pazurowie niedawno po raz kolejny zostali rodzicami. Co jakiś czas publikują zdjęcia swojej pociechy w mediach społecznościowych. Tym razem mała Rita trafiła na instagramowy profil swojej mamy.

Na zdjęciu mama i dziecko leżą obok siebie przykryte kołdrą.

Edyta Pazura napisała: - Zbieramy siły przed dzisiejszym lotem. Ciekawa jestem, jakie są Wasze patenty na podróże z dzieciakami? Ja mam ich już całkiem sporo – A później dodała, o czym jest kolejny wpis na jej blogu: dotyczy kwestii szczepień – a konkretniej, z czego wynika obowiązek ich wykonywania w Polsce.

WP

Post skomentował Cezary Pazura: - Dwie laski – napisał krótko.

Rita to trzecie dziecko Cezarego i Edyty. Dziewczynka ma starsze rodzeństwo: Antoniego i Amelię. Jest też przyrodnia siostra Anastazja - córka Cezarego z poprzedniego małżeństwa, która ma już 29 lat.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP