Trwa ładowanie...

Film o życiu Beaty Tyszkiewicz. Aktorka ma kandydatkę na główną rolę

Beata Tyszkiewicz zdaje się nie kryć ekscytacji pomysłem na film o jej życiu. Co więcej, obsadziłaby w nim konkretnych aktorów.

Film o życiu Beaty Tyszkiewicz. Aktorka ma kandydatkę na główną rolęŹródło: East News, fot: East News
d2pta77
d2pta77

Beata Tyszkiewicz jakiś czas temu wycofała się z pracy w mediach. Jej decyzja podyktowana była problemami zdrowotnymi. Aktorka wciąż ma jednak rzesze fanów, którzy ciągle o niej pamiętają. To właśnie głównie im byłby dedykowany film o życiu aktorki.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Monika Miller: "Przestałam wierzyć w miłość"

Beata Tyszkiewicz wyznała ostatnio w rozmowie z nami, że stara się przestrzegać społecznej kwarantanny i nie wychodzić z domu w czasie pandemii koronawirusa. - Spotykam się tylko z jedną córką, bo przynosi mi różne rzeczy - powiedziała.

Aktorka miała okazję porozmawiać także z jednym z tygodników, który wpadł na trop filmu o życiu aktorki. Kobieta z entuzjazmem podeszła do tego tematu.

d2pta77

W głównej roli obsadziłaby Magdalenę Cielecką.

- Jest wspaniała! Kiedy na nią patrzę, to się rozpływam. Bardzo ją cenię i nie mam wątpliwości, że świetnie by mnie zagrała - mówiła "Rewii" Beata Tyszkiewicz.

Artystka ma także pomysł, kto mógłby wcielić się w rolę jej pierwszego męża, Andrzeja Wajdy. Ale najpierw chciałaby wybrać reżysera, który wyprodukuje film.

- Najbardziej skłania się do reżyserów młodego pokolenia - zdradza tygodnikowi znajoma gwiazdy. - Zależy jej, by pokazać jej prawdziwe życie, rozterki, problemy i miłości... - dodaje informator.

Czekacie na film o życiu Beaty Tyszkiewicz?

d2pta77
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pta77