ycipk-qzam3v

Jacek Borkowski powinien walczyć o ukochaną. W jego obronie staje szwagierka

Aktor "Klanu" wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem. Chciałby znów tworzyć szczęśliwy związek z ukochaną Pauliną. Sytuację postanowiła ratować jego szwagierka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski chce wrócić do ukochanej
Jacek Borkowski chce wrócić do ukochanej (AKPA)
ycipk-qzam3v

Miał być ślub, a jest rozstanie. Po trzech miesiącach związku śliczna pogodynka Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski postanowili iść przez życie osobno.

Nieoficjalnie mówi się, że powodem rozstania pary była wpadka, na jakiej Koziejowska przyłapała ukochanego. Ponoć aktor flirtował przez internet z innymi kobietami. Plotkuje się też o innej wersji wydarzeń. Pogodynka chciała korzystać z życia i nie w głowie była jej rola kury domowej. Jeśli wierzyć w zapewnienia znajomych pary, jej podejście do życia zirytowało Borkowskiego, który widział w swojej dziewczynie przede wszystkim żonę i matkę.

ycipk-qzam3v

Jedno jest jednak pewne. Związek się rozpadł. I o ile Koziejowska pogodziła się z faktem, że znów jest singielką, o tyle gwiazdor "Klanu" wciąż przeżywa rozstanie. Aktor do tego stopnia rozpacza po stracie ukochanej, że w sprawę postanowiła zaangażować się jego szwagierka. Pikanterii dodaje fakt, że relacje między nim a siostrą jego zmarłej żony są, delikatnie mówiąc, napięte.

Adriana Gotowiecka wzięła sprawę w swoje ręce, i jak podkreśla, dla dobra siostrzeńców, namawia Koziejowską, aby dała Borkowskiemu jeszcze jedną szansę. Napisała do pogodynki list, prosząc ją, by nie odtrącała jego uczuć.

- Jacek kocha Paulinę, to widać. Jest w nią zapatrzony jak Picasso w swoją muzę. Tak samo przez 13 lat patrzył na moją siostrę. My, Polki, uwielbiamy mężczyzn, którzy o nas walczą. A Jacek należy do tych "dinozaurów", umiejących zabiegać o kobietę. Powinien walczyć o panią Paulinę - apelowała na łamach "Twojego Imperium".

Myślicie, że się uda?

ycipk-qzam3v
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-qzam3v

ycipk-qzam3v
ycipk-qzam3v