Trwa ładowanie...

Jacek Rozenek dostał surowe zalecenia od lekarzy. Teraz musi zadbać o swoje zdrowie

Jacek Rozenek dochodzi do siebie po udarze, a lekarze robią wszystko, by odzyskał pełnię sił. Trzy tygodnie temu życie aktora wisiało na włosku.

Jacek Rozenek dostał surowe zalecenia od lekarzy. Teraz musi zadbać o swoje zdrowieŹródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski
dsf1kg9
dsf1kg9

Informacja o stanie zdrowia Jacka Rozenka była szokiem dla jego najbliższych. Aktor doznał udaru i trafił do szpitala. Gdy dochodził do siebie, media obiegły niepokojące zdjęcia, na których osłabiony Rozenek siedzi na wózku inwalidzkim. W tym trudnym czasie mógł liczyć na wsparcie rodziny. W szpitalu odwiedzili go Małgorzata Rozenek oraz synowie. Wizytę złożyła też była dziewczyna aktora Roksana Gąska.

Rozenek na szczęście czuje się już lepiej, ale by wrócić do pełni sił musi słuchać zaleceń lekarzy. Aktor spotkał się w szpitalu z dietetykiem, który rozpisał mu specjalny plan odżywiania.

– Przede wszystkim musi jeść dużo białka, sporo warzyw i ryb. Tłuszcze zwierzęce, mocna kawa i herbata odpadają - zdradził znajomy Jacka w rozmowie z "Faktem".

Aktor kocha swoją pracę, ale póki co nie będzie mógł wrócić do wszystkich obowiązków. Przemęczenie i stres mogłyby wpłynąć negatywnie na jego stan zdrowia.

– Na pewno musi zwolnić tempo. Choć szykuje się do powrotu do "Barw szczęścia", to już o powrocie do teatru nie ma mowy. Pod żadnym pozorem nie może też przerywać rehabilitacji! - dodaje informator "Faktu".

Życzymy aktorowi dużo zdrowia!

dsf1kg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsf1kg9