Trwa ładowanie...

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan jednoczą siły. Chodzi o szczytną sprawę

Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem i zbiera pieniądze na leczenie. Katarzyna Litwiniak może liczyć na pomoc Małgorzaty Rozenek.

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan jednoczą siły. Chodzi o szczytną sprawęŹródło: East News, fot: East News
d2cugp8

Katarzyna Litwiniak, pierwsza żona Jacka Rozenka, zmaga się z prawdziwym dramatem. Jakiś czas temu informowaliśmy, że zdiagnozowano u niej rozsiany przerzut raka do kości. Z chorobą walczy już od kilku lat. - W 2016 r. usłyszałam pierwszą diagnozę: rak piersi. Po operacji, radioterapii, hormonoterapii i wielu innych zabiegach czułam, że wracam do zdrowia, co dawało mi nadzieję na zdrową przyszłość, jednak wyniki badań wykazujące obecność aktywnych komórek rakowych w organizmie nigdy nie były w normie. Pojawiły się bardzo uciążliwe bóle kręgosłupa. W lutym 2019 r. postawiono mi nową diagnozę - rozsiany przerzut raka do kości - napisała pani Kasia.

Przez ostatnie 20 lat pani Kasia pracowała w telewizji jako producent i nie narzekała na zarobki. Mimo to nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia. Kobieta usiłuje zebrać 170 tys. zł, by poddać się terapii protonowej w klinice w Monachium. Syn Litwiniak i Jacka Rozenka, Adrian Rozenek, apeluje o pomoc dla matki.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek: "Trzeba odrzucić wszechobecną komercję. Ona nas wykańcza od strony duchowej"

W zbiórkę pieniędzy zaangażowała się także Małgorzata Rozenek, czyli była żona Jacka Rozenka. Celebrytka jest mamą jego dwóch młodszych synów.

d2cugp8

- Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby - czytamy pod apelem Rozenek.

Gdyby zechcieli państwo pomóc Katarzynie Litwiniak, podajemy numer konta fundacji Znajdź Pomoc.

Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252
Tytuł przelewu: Kasia Litwiniak
Dane odbiorcy: Fundacja Znajdź Pomoc
al. Rzeczypospolitej 2 lok. U-2
02-972 Warszawa

d2cugp8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cugp8