Trwa ładowanie...
d1wpm4l

Joanna Koroniewska o trzeciej ciąży. Odniosła się do plotek

Joanna Koroniewska jest mamą dwóch dziewczynek. Janina to 10-latka, a Helena ma 2 lata. Aktorka nie ukrywa, że jej droga do macierzyństwa nie była usłana różami. I że nie planuje mieć więcej dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska mówi o trzeciej ciąży
Joanna Koroniewska mówi o trzeciej ciąży (ONS.pl)
d1wpm4l

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą i żoną. Gdy podczas wywiadu opublikowanego później na blogu Anny Lewandowskiej padło pytanie o kolejne dzieci, mówiła: - Jestem bardzo, bardzo, bardzo spełniona. Myślę, że w pewnym wieku trzeba zacząć odpoczywać, a ja wciąż nie odpoczywam, więc bez przesady. Koroniewska mnóstwo czasu spędza z pociechami, ale, jak każdy rodzic, usiłuje znaleźć też czas dla siebie. To wystarczający powód, aby nie planować kolejnego dziecka.

Tymczasem ostatnio szerzą się plotki o tym, że Koroniewska jest w trzeciej ciąży. Aktorka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wprost napisać, jak wygląda prawda.

"Właśnie otrzymałam telefoniczne gratulacje od mojej cioci z okazji trzeciej ciąży. Podobno śmiga info w internetach. Pisałam na ten temat parę postów wcześniej. Wydawało mi się, że absolutnie klarownie i jednoznacznie się wypowiedziałam. A jednak... Za tego typu insynuacjami kryje się milion kobiecych historii. Po publikacji mojego wcześniejszego postu dostałam od was naprawdę ogromnie dużo wiadomości i w każdej z nich najważniejsze było to, że te doświadczenia nie są dla was, kobiet łatwe. Ja tutaj, oprócz zarażania was dobrą energią, pragnę was wspierać. Kochane. Pamiętajcie, siła jest w NAS A NADZIEJA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA! Zrobiło się poważniej, ale WIEM co piszę i wiem, że dla niektórych z was te słowa są ogromnie WAŻNE" - napisała na swoim instagramowym profilu.

d1wpm4l

Aktorka dołączyła zdjęcie z plaży zrobione przez jedną z córek. Pozowała do niego ubrana jedynie w bikini. Fotka ukazująca płaski brzuch była idealną ilustracją do słów gwiazdy.

Kilka dni temu Koroniewska wspomniała, że nie spodziewa się dziecka.

"Od wczoraj po wrzuceniu Instastory dostaję od was gratulacje z powodu mojej kolejnej rzekomej ciąży. Dementuję. Choć rzeczywiście są kobiety, które są i mogą być w tym błogosławionym stanie bez najmniejszych problemów i kiedy tylko zapragną, ja niestety do nich nie należę. Każda z moich córeczek to wielki, prawdziwy cud i jestem wdzięczna przede wszystkim za to, że są zdrowe, a reszta tak naprawdę schodzi na dalszy plan. Dziękuję za to, co mam, a mam naprawdę to, co w życiu najważniejsze" - pisała.

d1wpm4l

Wyznanie było bardzo osobiste, ale 42-letnia aktorka stara się być ze swoimi obserwatorami do bólu szczera.

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Piotr Fronczewski będzie miał operację. Aktora czeka rehabilitacja

6 par, które rozstały się, a następnie wzięły ślub

d1wpm4l

Podziel się opinią

Share

d1wpm4l

d1wpm4l