Trwa ładowanie...

Kamil Sipowicz zakochany. Wiemy, kim jest jego wybranka

Kamil Sipowicz nadal nie pogodził się ze śmiercią ukochanej Kory. Nie zamyka się jednak na nowe uczucia. Okazuje się, że w jego życiu pojawiła się kobieta.

Share
Kamil Sipowicz zakochany. Wiemy, kim jest jego wybranka
Źródło: East News
d2lolny

- Jeżeli jedna osoba cię kochała i np. nie żyje, i jeżeli cię naprawdę kochała, to chciałaby, żebyś ty był szczęśliwy, a szczęście daje miłość. Myślę, że Kora by chciała, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Tak samo byłoby odwrotnie. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby Kora była w szczęśliwym związku. Samotność nie jest dobra - powiedział Sipowicz w wywiadzie dla Moniki Jaruzelskiej.

Okazuje się, że wybranka Sipowicza jest dużo młodsza. Para poznała się jeszcze za życia Kory. Kamil jest przekonany, że to zmarła żona zesłała mu nowe uczucie. Na swoim profilu na Facebooku zmienił status na "w związku".

- Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie - wyznała "Super Expressowi" osoba z otoczenia rodziny.

d2lolny

Kora i Kamil Sipowicz byli razem ponad 40 lat. W 2013 roku wzięli ślub. Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku po walce z ciężką chorobą.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2lolny

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lolny
d2lolny