Trwa ładowanie...
d3p2mlz

Karol i Małgorzata Strasburger chcą mieć dziecko. "Mam prawo marzyć, by zostać mamą"

Karol Strasburger (72 l.) i jego żona Małgorzata (35 l.), którą poślubił miesiąc temu, chcieliby mieć dziecko. Być może ich marzenia wkrótce się spełnią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
import zajawki do CR
import zajawki do CR (East News, Fot: Rose Braverman)
d3p2mlz

Karol Strasburger został zapytany w rozmowie z magazynem "Świat i ludzie" o to, czy jego młodsza o 37 lat żona jest w ciąży. Nie był zadowolony z tego, że dziennikarz próbuje wypytywać go o tę sprawę: - Jeśli zdarzy się nam dziecko, weźmiemy za nie pełną odpowiedzialność. Powtórzę się, ale ocenę moralną, co o mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie i uczciwie oceni siebie. Może taka ocena okaże się dla niego zbawienna, sprawi, że polepszy swoje życie? Jeśli ktoś wie, co znaczy miłość, wszystko zrozumie – powiedział Strasburger.

Prezenter i jego żona pilnie strzegą swojej prywatności. Ich wesele odbyło się w tajemnicy w niewielkim gronie rodziny i przyjaciół. Ale jak donosi "Na Żywo", od jakiegoś czasu w kuluarach plotkuje się o tym, że Małgorzata jest w ciąży. W jednym z tabloidów pojawiły się zdjęcia sugerujące, że kobieta ma widoczny brzuszek ciążowy.

W internecie pojawiły się kąśliwe uwagi na temat wieku Strasburgera, który zdaniem niektórych nie powinien już zostawać ojcem.

d3p2mlz

Zobacz także: Strasburger idzie na wojnę z mediami: "Jeżeli ktoś wyjmuje broń to druga osoba też ją wyjmie"

"Na Żywo" zapytało Małgorzatę o to, co sądzi o tych komentarzach. Ta odpowiedziała: - Ludzie uważają swój system wartości jako jedyny właściwy. A to rani, bo próbują nam go narzucić.

Po czym dodała: - Kiedy ludzie kochają się, rozumieją i wspierają, to jest to najcenniejsza wartość związku… Dziecko? To temat bardzo osobisty i nie chcę o tym mówić. Ale mam prawo marzyć, by zostać mamą. Jeśli się tak zdarzy, to cudownie, bo Karol zawsze chciał mieć dzieci. Życie napisze za nas ten scenariusz.

d3p2mlz

Ślub Strasburgerów odbył się 10 sierpnia. Zamiast prezentów państwo młodzi poprosili swoich gości o datki na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku.

d3p2mlz

Podziel się opinią

Share

d3p2mlz

d3p2mlz