Trwa ładowanie...

Kate i William wciąż nie spotkali się z małym Archiem

Od przyjścia na świat pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego mija już tydzień, a jego wujek z ciocią wciąż go nie odwiedzili. Nie widział go nawet dziadek, następca brytyjskiego tronu!

Kate i William wciąż nie spotkali się z małym ArchiemŹródło: East News
d30naq7
d30naq7

Jak podają brytyjskie media, gorączkowo śledzące poczynania rodziny królewskiej, mały Archie Harrison wciąż nie doczekał się pewnych gości. Dwa dni po przyjściu na świat "spotkał się" z królową Elżbietą i księciem Filipem, czyli swoją prababcią i pradziadkiem. Czekają go jeszcze odwiedziny Kate i Williama. Dlaczego jeszcze do nich do doszło?

Ponoć chodzi o tak prozaiczną kwestię jak... grafik. William i jego żona mieli od dawna wpisany w swoją agendę wyjazd do północnej Walii, a potem huczne otwarcie pierwszej całodobowej linii pomocy psychologicznej w Wielkiej Brytanii. W tym czasie dziadek malca, książę Karol wraz z księżną Camillą przebywali w Niemczech. Dziennikarze mieli okazję zapytać Williama i Kate o narodziny Baby Sussex, wtedy książę zażartował, że wita młodszego brata w społeczności niewyspanych.

d30naq7

Dla nas, zwykłych ludzi nie żyjących w pałacach, takie odkładanie spotkania z nowym członkiem rodziny może wydawać się dziwne. Ale w rodzinie królewskiej panują zasady, których należy się trzymać. Co więcej, można z niemal stuprocentową pewnością stwierdzić, że małemu Archiemu jeszcze długo będzie wszystko jedno, kto i kiedy go odwiedza.

Zobacz także: "To była chyba najdłuższa ciąża na świecie!"

d30naq7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30naq7