Trwa ładowanie...
d10r8fs

Kate i William wciąż nie spotkali się z małym Archiem

Od przyjścia na świat pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego mija już tydzień, a jego wujek z ciocią wciąż go nie odwiedzili. Nie widział go nawet dziadek, następca brytyjskiego tronu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
William i Kate jeszcze nie mieli okazji powitać na świecie małego Archiego osobiście
William i Kate jeszcze nie mieli okazji powitać na świecie małego Archiego osobiście (East News)
d10r8fs

Jak podają brytyjskie media, gorączkowo śledzące poczynania rodziny królewskiej, mały Archie Harrison wciąż nie doczekał się pewnych gości. Dwa dni po przyjściu na świat "spotkał się" z królową Elżbietą i księciem Filipem, czyli swoją prababcią i pradziadkiem. Czekają go jeszcze odwiedziny Kate i Williama. Dlaczego jeszcze do nich do doszło?

Zobacz także: Meghan Markle pokazała zdjęcie z synkiem. To jej pierwszy Dzień Matki

Ponoć chodzi o tak prozaiczną kwestię jak... grafik. William i jego żona mieli od dawna wpisany w swoją agendę wyjazd do północnej Walii, a potem huczne otwarcie pierwszej całodobowej linii pomocy psychologicznej w Wielkiej Brytanii. W tym czasie dziadek malca, książę Karol wraz z księżną Camillą przebywali w Niemczech. Dziennikarze mieli okazję zapytać Williama i Kate o narodziny Baby Sussex, wtedy książę zażartował, że wita młodszego brata w społeczności niewyspanych.

d10r8fs

Zobacz także: Pierwsze "szaty" syna Meghan i Harry'ego. Sama czapeczka kosztowała niemało

Dla nas, zwykłych ludzi nie żyjących w pałacach, takie odkładanie spotkania z nowym członkiem rodziny może wydawać się dziwne. Ale w rodzinie królewskiej panują zasady, których należy się trzymać. Co więcej, można z niemal stuprocentową pewnością stwierdzić, że małemu Archiemu jeszcze długo będzie wszystko jedno, kto i kiedy go odwiedza.

Zobacz także: "To była chyba najdłuższa ciąża na świecie!"

d10r8fs

Podziel się opinią

Share
d10r8fs
d10r8fs