Trwa ładowanie...
d2hq2f8

Kate Middleton odwołała ważne spotkanie. Możliwe, że jest w ciąży

Kate Middleton w ostatniej chwili odwołała spotkanie na gali Tusk Awards. Oficjalnie podano, że zachorowało jedno z jej dzieci. Jednak brytyjskie tabloidy twierdzą, że nie pojawiła się z na rozdaniu nagród z powodu ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Middleton może wkrótce po raz czwarty zostać mamą
Kate Middleton może wkrótce po raz czwarty zostać mamą (Getty Images)
d2hq2f8

Kate Middleton miała przybyć z księciem Williamem na galę rozdania nagród Tusk Awards, na której uhonorowano oddanych działaczy ochrony przyrody w Afryce. W ostatniej chwili księżna Cambridge odwołała wizytę na wydarzeniu.

Oficjalnie para książęca oświadczyła, że musieli zostać z chorym dzieckiem. Jednak brytyjskie tabloidy i serwisy plotkarskie są przekonane, że to nie jest prawda. Uważają, że prawdziwą przyczyną nieobecności Kate Middleton na gali jest ciąża. Choć ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej nie ma potwierdzenia, że wkrótce na świecie pojawi się nowy członek rodu Windsorów, to księżniczka Charoltte już miała to wyjawić rówieśnikom w szkole.

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Przy poprzednich ciążach Kate Middleton często wymiotowała i odczuwała nudności. Z tego powodu musiała wiele razy rezygnować ze spotkań i wyjazdów, żeby udać się do szpitala na badania i konsultacje z lekarzem.

W październiku brytyjskie media informowały, że o ciąży wie już królowa Elżbieta II.

d2hq2f8

Podziel się opinią

Share
d2hq2f8
d2hq2f8