Trwa ładowanie...
d233xfn

Kim Kardashian i Kanye West znów zostaną rodzicami przed świętami!

Kim Kardashian i Kanye West jeszcze przed Bożym Narodzeniem powinni doczekać się kolejnego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kanye West i Kim Kardashian z córką
Kanye West i Kim Kardashian z córką (East News)
d233xfn

Jak podaje "Us Weekly", surogatka 37-letniej celebrytki i 40-letniego rapera ma termin porodu ustalony przed świętami Bożego Narodzenia. Podobno para spodziewa się narodzin dziewczynki.

Będzie to trzecie dziecko sławnej pary, która wychowuje już 4-letnią North i 2-letniego Sainta. Jednocześnie para z całą rodziną zamierza wprowadzić się do odnowionego, wartego 20 mln dolarów domu w Hidden Hills.

d233xfn

Kim Kardashian znana jest przede wszystkim jako gwiazda programu reality-show "U Kardashianów". Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 mln egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 mln razy. Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn "Time" dwukrotnie zamieścił go na liście "100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie" - w 2005 i 2015 r. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego dorobek zamyka album "The Life of Pablo" z lutego 2016 r. Ostatnio głośno o nim w kontekście jego kontrowersyjnego związku z Kim Kardashian, przyjaźni z Donaldem Trumpem i załamaniach nerwowych.

Instagram.com
d233xfn

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian zdradziła szczegóły swojej pierwszej pracy

d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn