Trwa ładowanie...
d34ugu6

Kolejne obostrzenia surowej etykiety. Pałac Królewski zabrania matce Meghan mówienia o córce

W kilka dni po ślubie córki Doria Ragland została przyłapana na spacerze przez paparazzich. Na zdjęciach wyglądała na wysoce zatroskaną. Jak się okazuje, wszystko przez dokument, który nakazuje milczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nie tylko Meghan musi przestrzegać surowych zasad rodziny królewskiej
Nie tylko Meghan musi przestrzegać surowych zasad rodziny królewskiej (East News)
d34ugu6

Jak poinformował "Radar Online, Doria Ragland musiała kilka dni po ślubie córki podpisać dokument, który zabrania jej mówienia w jakikolwiek sposób o księżnej Sussex, bez uprzedniej konsultacji z administracją Pałacu.

- Przyjaciele mamy Meghan pytają ją, jak wyglądało wesele, czy Meghan w nowym związku jest szczęśliwa, a Doria tylko wzrusza ramionami. Nie może nic powiedzieć, dopóki nie uzgodni tego z Rodziną Królewską. Przez to wydaje się być bardzo smutna.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz komentuje kreacje gwiazd na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Jakby tego było mało, córka Dorii ma teraz wiele obowiązków, które nie pozwalają jej na częsty kontakt z mamą, która mieszka w Stanach Zjednoczonych. Zaledwie w kilka dni po ślubie Meghan pomagała Harry'emu w organizacji obchodów 70-lecia księcia Karola. Wkrótce też para wyjedzie w podróż poślubną. Do tej pory obstawiano Namibię w Afryce, jednak w mediach plotkuje się, że para zmieniła plany i chce wybrać się do Kanady.

d34ugu6
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d34ugu6

Podziel się opinią

Share
d34ugu6
d34ugu6