Trwa ładowanie...

Królowa Elżbieta ma na kwarantannie do dyspozycji 22 pracowników. Nie mogą opuszczać zamku

Królowa Elżbieta wraz z mężem przebywają na domowej kwarantannie. Brytyjskiej prasie udało się ustalić kilka szczegółów na temat królewskiej izolacji.

Królowa Elżbieta ma na kwarantannie do dyspozycji 22 pracowników. Nie mogą opuszczać zamkuŹródło: ONS.pl
d3kfbgf
d3kfbgf

Królowa Elżbieta poddała się wprowadzonej w Wielkiej Brytanii domowej kwarantannie wynikającej z trwającej pandemii. Już informowano, że monarchini w połowie marca przeniosła się z pałacu Buckingham do zamku Windsor i odwołała wszystkie zaplanowane w najbliższym czasie spotkania. Królowa spędza kwarantannę z mężem, księciem Filipem. Z bliskimi i współpracownikami kontaktuje się telefonicznie lub za pomocą internetowych komunikatorów. Restrykcyjne środki ostrożności wynikają dodatkowo z faktu, że Elżbieta II z racji wieku jest w grupie podwyższonego ryzyka zakażenia koronawirusem.

Zobacz wideo: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Dziennikowi "Daily Mail" udało się dotrzeć do informacji, jak wygląda codzienność królowej w izolacji. Jak się okazuje, seniorzy spędzają kwarantannę mając do dyspozycji aż 22 pracowników. W ich gronie znalazła się m.in. ochrona i sekretarz sir Edward Young ze swoim zespołem.

Dziennik podaje, że pracownicy musieli na ten czas praktycznie zupełnie odłożyć na bok swoje życie rodzinne – podobnie jak ich pracodawcy, nie mogą opuszczać zamku. Co za tym idzie – nie mogą się spotkać z bliskimi, dopóki nie zostanie zdjęta kwarantanna. Informator dziennika "The Sun" wyjawia, że w tej niecodziennej sytuacji pracownicy królowej mają ściśle określone priorytety.

– Najważniejsze to chronić królową i księcia przed wirusem. Nie wyobrażamy sobie, że mogłoby coś im się stać – stwierdził.

d3kfbgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kfbgf