Trwa ładowanie...
d2ah2e7

Królowa Elżbieta wywieziona z pałacu Buckingham

Z powodu koronawirusa królowa Elżbieta wyprowadziła się z pałacu i została zawieziona do zamku Windsor. Jest w grupie wysokiego ryzyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta II (Getty Images)
d2ah2e7

Wielka Brytania także walczy z epidemią koronawirusa. Tamtejszy rząd zarekomendował wszystkim osobom po 70. roku życia domową kwarantannę, gdyż właśnie seniorzy są w grupie wysokiego ryzyka i dla nich wirus może być śmiertelny.

Rzecznik Pałacu powiedział serwisowi Mirror, że królowa Elżbieta w czwartek wybrała się do Windsoru i zamierza wrócić w przyszłym tygodniu. Jest to jednak bardzo mało prawdopodobne, ponieważ wszystkie spotkania są odwołane.

Jak zdradza informator:

d2ah2e7

- Królowa cieszy się dobrym zdrowiem, ale wielu jej pracowników zaczyna panikować ze względu na koronawirusa. W pałacu wciąż przebywa mnóstwo delegatów zagranicznych gości.

Elżbieta już zdążyła spotkać się z wieloma z nich w ostatnim czasie, ale wszyscy są zdania, że nie ma co dłużej ryzykować zdrowiem i życiem 93-letniej monarchini. Drżą o jej bezpieczeństwo, zwłaszcza teraz, gdy sytuacja w Europie i na Wyspach robi się coraz bardziej poważna.

Koronawirus. Książę Karol odwołał oficjalną podróż do Bośni i Hercegowiny, Jordanii i na Cypr

Synowa królowej Elżbiety II chora. Pałac obawia się najgorszego

d2ah2e7

Podziel się opinią

Share

d2ah2e7

d2ah2e7