Trwa ładowanie...

Krzysztof Skiba przeprasza Jerzego Buzka: "Zmiany należy zacząć od siebie"

20 lat temu muzyk zespołu Big Cyc wypiął nagie pośladki na ówczesnego premiera. Teraz osobiście go przeprosił. Wiemy, jak zareagował Buzek.

Share
Krzysztof Skiba przeprasza Jerzego Buzka: "Zmiany należy zacząć od siebie"
Źródło: East News
d2v7dyd

Po zakończeniu gali rozdawania nagród radiowych w katowickim Spodku, wyrwałem się na scenę i niby to w żartobliwym tonie spytałem czy jest premier na sali. Premier był i to w otoczeniu kilku ministrów. No cóż...pewnie wydawało mi się to zabawne, albo nawet "rewolucyjne", coś w stylu skandali gwiazd rocka, takich jak Ozzy Ousbourne czy Iggy Pop, po upewnieniu się, że elita kraju jest pod sceną, pokazałem w jej kierunku goły tyłek. Powstało zamieszanie. Premier ze świtą szybko opuścił uroczystość - wspomina na Facebooku Skiba.

Teraz, korzystając z obecności byłego premiera w Gdańsku (Jerzy Buzek uczestniczył w pożegnaniu prezydenta Pawła Adamowicza)
, osobiście go przeprosił. Ponoć przekonała go do tego dziennikarka, Monika Olejnik. Jaka była reakcja byłego premiera? Podszedł do tego dość... na luzie. - A...pamiętam. Fajna d..a - powiedział profesor i podał mi rękę. - napisał Skiba.

d2v7dyd

Podziel się opinią

Share
d2v7dyd
d2v7dyd