Trwa ładowanie...
d2suswv

Księżna Kate świętowała 37. urodziny. Bez Meghan

Księżna Meghan podobno nie dostała zaproszenia na przyjęcie urodzinowe bratowej. Znów wróciły plotki o tym, że książęce żony nie darzą się sympatią, a ich szerokie uśmiechy podczas wspólnych wyjść są tylko próbą ukrycia prawdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate świętowała 37. urodziny. Bez Meghan
(Getty Images)
d2suswv

Według zagranicznych doniesień ciężarna Meghan nie pojawiła się na lunchu zorganizowanym z okazji 37. urodzin Kate. Księżna urodziła się 9 stycznia - kolejną rocznicę celebrowała w otoczeniu przyjaciół i rodziny na specjalnie z tej okazji przygotowanym obiedzie. Impreza urodzinowa odbyła się w prywatnej rezydencji Kate i Williama (choć bez Williama - wezwały go obowiązki).

Ksieżna Kate jest zazdrosna o Meghan? "To musi boleć"

Niestety, nie zjawili się na niej ani Meghan, ani Harry, którzy są przecież najbliższą rodziną jubilatki i jej męża. Za to na przyjęciu bawiły się znajome Kate z college'u - między innymi Emilia Jardine-Paterson, matka chrzestna George'a. Emilia jest najlepszą przyjaciółką księżnej - obie świetnie dogadywały się podczas studiów, łączyła je też pasja do sportu. Po latach dekoratorka wnętrz otrzymała od Kate zlecenie na metamorfozę wnętrza jej domu, Anmer Hall.

d2suswv

Oprócz Jardine-Paterson zaproszenie na lunch dostali Laura i James Meade, rodzice chrzestni Charlotte oraz Sophie Carter z mężem. A co z Harrym i Meghan? Nie jest pewne, czy Kate naprawdę ich nie zaprosiła, co by było bardzo niegrzeczne w stosunku do tak bliskiej rodziny, czy może ciężarna źle się czuła i, po prostu, nie mogła przyjechać.

Plotkuje się, że kobiety tak się nie znoszą, iż wolą nie przebywać w swoim towarzystwie, jeśli tylko da się to zaaranżować bez szkody dla ich książęcych obowiązków. Zagraniczne media donoszą, że amerykańska gwiazda, feministka pochodząca z "ludu", z dysfunkcyjną rodziną wiecznie sprawiającą problemy i Brytyjka wychowana w prywatnych szkołach, mają skrajnie inne poglądy oraz podejście do życia - stąd ich wzajemna niechęć do siebie.

d2suswv

Jeśli tak wygląda prawda, szkoda, że na unikaniu się kobiet ucierpią bracia, William i Harry. Książęta zawsze wydawali się przykładnym rodzeństwem, wspierali się po śmierci matki, byli przyjaciółmi. Młodszy z braci przyjaźnił się również z Kate - gdy we trójkę pojawiali się publicznie, zawsze żartowali i dobrze się bawili.

Teraz koniec z komitywą? Meghan nie zyska dzięki temu sympatii Brytyjczyków.

d2suswv

Podziel się opinią

Share

d2suswv

d2suswv