Trwa ładowanie...

Księżna Meghan: torebka i sukienka z jej kolekcji już są dostępne. Możesz ubrać się jak ona

Księżna Meghan współpracuje z kilkoma markami odzieżowymi i projektantami. Wszystko oczywiście w celach charytatywnych. Efekt jest jednak taki, że firmuje swoim nazwiskiem kilka elementów garderoby. Dwa z pięciu już można kupić.

Share
Księżna Meghan: torebka i sukienka z jej kolekcji już są dostępne. Możesz ubrać się jak ona
Źródło: Getty Images
d1er55z

Księżna Meghan słynie ze świetnego stylu. Podczas gdy księżna Kate, do której bywa porównywana, ubiera się skromnie i zachowawczo, Meghan stawia na bardziej śmiałe kroje i kolory. Bywa że pokazuje się publicznie nawet w garniturowych spodniach, co nieczęsto zdarza się przedstawicielkom brytyjskiego dworu. Ostatnio księżna zaangażowała się w świetny projekt - razem z kilkoma markami i projektantami wybrała pięć elementów stroju, które razem tworzą "jej" linię ubrań.

Póki co znamy dwa z nich - sukienkę i torebkę już można kupić. 12 września Meghan ma pokazać światu wszystkie stroje, które tworzą kolekcję Smart Set.

Z tymi co się znają - Ania i Bartek Dawidowscy

Smart Set składa się z pięciu elementów, ale do tej pory ujawniono tylko dwa. Pierwszy to sukienka marki Marks & Spencer - występuje w trzech kolorach (czarny, niebieski, ciemnoróżowy), w rozmiarach od 6 do 24 i kosztuje 19,5 funta, więc niedużo, bo około 100 zł. Prawdopodobnie bardzo szybko zniknie z półek.

d1er55z

Drugim elementem niedużej kolekcji jest torebka od Johna Lewisa. Duża (zmieści się w niej laptop), poręczna torba o prostym kroju prezentuje się świetnie. Za 109 funtów (około 530 zł) można kupić torbę w brązowym, ciepłym kolorze lub klasyczną, czarną.

Reszta kolekcji zostanie ujawniona w późniejszych godzinach. Wiadomo tyle, że Meghan współpracowała przy niej z markami M&S, John Lewis, Jigsaw, Misha Nonoo (przyjaciółka księżnej).

Zamysł akcji charytatywnej jest taki, że za każdy przedmiot kupiony podczas sprzedaży kolekcji, która ma trwać co najmniej dwa tygodnie, jeden element garderoby zostanie przekazany na rzecz fundacji Smart Works oferującej odzież i coaching dla bezrobotnych kobiet.

d1er55z

Podziel się opinią

Share
d1er55z
d1er55z