Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat. Dziewczynka zaczyna przypominać swoją prababcię

Z okazji 5. urodzin księżniczki Charlotte do sieci trafiły jej najnowsze zdjęcia. Córka Williama i Kate pomagała im w dostarczaniu paczek dla potrzebujących.

Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat. Dziewczynka zaczyna przypominać swoją prababcięŹródło: Getty Images
d31o4iz
d31o4iz

Książę William i Kate Middleton już od dawna skradli serca fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Szczególnie gdy pojawiają się publicznie wraz ze swoimi pociechami. Ich córka księżniczka Charlotte jest ich drugim dzieckiem. Dziewczynka we wrześniu 2019 r. rozpoczęła swoją przygodę z edukacją. Została zapisana do prestiżowej szkoły Thomas's Battersea w Londynie, tej samej, do której uczęszcza jej starszy brat George. Prasa donosi, że rodzeństwo ma zupełnie inne charaktery - dziewczyna wydaje się być duszą towarzystwa, z kolei chłopiec wygląda na bardziej zamkniętego w sobie.

ZOBACZ TAKŻE: Księżniczka Charlotte ma nową obsesję. William się wygadał

Z roku na rok księżniczka Charlotte staje się coraz bardziej pewna siebie. Można było zauważyć to podczas ostatnich świąt Bożego Narodzenia, kiedy witała się z tłumem miłośników rodziny królewskiej w Sandringham po wyjściu z kościoła. Córka książęcej pary objęła niepełnosprawną kobietę, od której otrzymała zabawkę, a także przyjęła kwiaty od młodego fana.

Dnia 2 maja 2020 r. księżniczka Charlotte obchodziłą swoje 5. urodziny. Kate Middleton i książę William często podkreślali, że zależy im na tym, by ich dzieci prowadziły “normalne” życie.

d31o4iz

Z tej okazji Kate Middleton udostępniła najnowsze zdjęcia za pośrednictwem Instagrama, na których widzimy, jak dziewczyna pomagała podczas akcji roznoszenia paczek żywnościowych dla osób pozostających w izolacji.

Patrząc na fotografie, da się zauważyć, że córka książęcej pary jest coraz bardziej podobna do swojej prababci, królowej Elżbiety II.

d31o4iz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31o4iz