Trwa ładowanie...
d1wpm4l

Magda Gessler cieszy się, że zostanie babcią: "Tak na to czekałam"

Córka Magdy Gessler, Lara, poinformowała media, że już niedługo zostanie matką. Najpopularniejsza polska restauratorka nie kryła swojego zachwytu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler cieszy się, że zostanie babcią: "Tak na to czekałam"
Magda Gessler cieszy się, że zostanie babcią: "Tak na to czekałam" (ONS.pl)
d1wpm4l

Lara Gessler bardzo długo ukrywała tajemnicę o powiększeniu rodziny. Koniec końców postanowiła opublikować za pośrednictwem Instagrama zdjęcie z brzuchem ciążowymi. Na fotografii widzimy ją pozująca na tle wiejskiego domu. Pod postem 31-latki posypały się gratulacje od Ani Lewandowskiej, Mai Bohosiewicz i innych gwiazd. Wygląda na to, że tylko najbliżsi wiedzieli o ciąży, którą w dobie pandemii można było łatwo ukryć przed światem.

ZOBACZ TAKŻE: Lara Gessler zachwyca się matką: "Jest DRUGĄ EWĄ DRZYZGĄ!"

Lara Gessler dotychczas nie miała zbyt dużo szczęścia w życiu prywatnym. W 2017 r. wyszła za barmana Pawła zaledwie po kilku tygodniach znajomości, co nie przypadło do gustu Magdzie Gessler. Restauratorka od samego początku czuła, że para nie jest stworzona dla siebie. Jak się okazało, miała rację. Małżeństwo rozwiodło się na początku 2019 r.

d1wpm4l

Aktualnie Lara Gessler spotyka się z Piotrem Szelągiem, prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Mężczyzna jest również ojcem dziecka. Na czas izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa para zdecydowała się pozostać na Mazurach. Robią wszystko, by zadbać o swoje zdrowie, a także dobro przyszłego dziecka.

Wiadomość o nadejściu wnuka szczególnie ucieszyła Magdę Gessler.

"Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem. Przed tobą najpiękniejsza podróż. A ja jestem obok! W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie. Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów!!! Życie ponad wszystkim!" – napisała gwiazda "Kuchennych rewolucji".

"Kocham cię, Lara. Moja mała, dorosła córeczko. Mama, wreszcie babcia. Tak na to czekałam" – dodała.

d1wpm4l

Podziel się opinią

Share

d1wpm4l

d1wpm4l