Trwa ładowanie...
d4ljzor

Magda Gessler oferuje ciasta na święta. Ceny zwalają z nóg

Magda Gessler zapowiedziała, że już można zamawiać ciasta na świąteczny stół w jednym z jej warszawskich lokali. Niestety okazuje się, że tanio nie jest.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lokal Magdy Gessler oferuje ciasta na święta
Lokal Magdy Gessler oferuje ciasta na święta (Materiały prasowe)
d4ljzor

Choć Magda Gessler już dawno mogłaby spocząć na laurach i odcinać kupony od swoich sukcesów, ciągle wymyśla nowe projekty i wciąż prowadzi restauracje. Ale ten, kto chce uraczyć się specjałami sygnowanymi nazwiskiem gwiazdy, musi być świadomy tego, że przyjdzie mu słono zapłacić. Ceny w lokalach Gessler są mocno wygórowane, o czym pisaliśmy już nie raz.

Przyszło nam zapłacić 9 zł za gałkę lodów, 15 zł za pieczonego ziemniaka, 90 zł za kaczkę i 9 zł za pączka. Teraz Gessler oferuje świąteczne ciasta. Jak donosi "Super Express", tanio nie jest.

Zobacz także: Big Brother. Odważne wyznania i wizyta Magdy Gessler

Za 1 kg makowca trzeba zapłacić 110 zł. Za tyle samo sernika – 65 zł, a za 0,6 kg placka drożdżowego 50 zł. W ofercie jest też babka drożdżowa (50 zł za 0,7 kg), strudel malinowy (50 zł za 0,6 kg), piernik świąteczny (70 zł za 0,85 kg) i rolada sezamowo-chałwowa (65 zł za 0,8 kg).

d4ljzor

W innych lokalach można kupić te same ciasta za połowę ceny. Ale nazwisko Gessler oznacza wysoką jakość produktów. Pewnie znajdą się amatorzy jej drogich ciast.

d4ljzor

Podziel się opinią

Share
d4ljzor
d4ljzor