Trwa ładowanie...
d1wpm4l

Magda Narożna odżyła u boku nowego partnera. Planuje kolejny ślub?

Wokalistka zespołu disco polo Piękni i Młodzi rozpoczęła nowy okres w swoim życiu. Po rozwodzie znalazła oparcie u boku innego mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi.
Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi. (ONS.pl)
d1wpm4l

Magda Narożna ma za sobą trudny rok. W połowie 2019 r. ogłosiła, że rozwiodła się z Dawidem Narożnym, z którym tworzyli parę nie tylko w życiu, ale również i na scenie. Szybko okazało się, że oboje weszli już w nowe związki.

W rozmowie z WP wokalistka zdradziła, że jej obecny ukochany to kolega z podstawówki. Przez wiele lat przyjaźnili się i nigdy nie podejrzewali, że kiedyś wybuchnie między nimi gorące uczucie.

Zobacz: W łóżku z Oscarem. Magdalena Narożna: "Szczerze się zakochałam"

- Jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Wiele nas łączy. Między nam wszystko cudownie się układa. Ta miłość dodaje mi skrzydeł. Mam nadzieję, że przed nami wiele pięknych chwil - powiedziała Narożna w rozmowie z "Faktem".

d1wpm4l

Para niedawno była widziana w Warszawie. Odbyli romantyczny spacer po parku w obecności fotoreportera, a następnie odwiedzili salony sukien ślubnych oraz jubilerski. Widocznie zależało jej, aby świat dowiedział się o jej kolejnych planach. Czyżby gwiazda disco polo planowała ponownie zmienić stan cywilny?

- Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - skomentowała.

Wygląda na to, że po noworocznych awanturach z byłym mężem Magda Narożna znowu z entuzjazmem może śpiewać, że miłość jest "taka cudowna, niewinna i słodka".

Zespół w nowym składzie już koncertuje oraz tworzy nowe piosenki. Fani Pięknych i Młodych powinni być zadowoleni.

d1wpm4l

Podziel się opinią

Share

d1wpm4l

d1wpm4l