Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek wspiera byłego męża. Jacek Rozenek ciężko chory

Odwołał występy, nagrania i szkolenia. Jacek Rozenek w połowie maja trafił do szpitala. "Flesz" dowiedział się, że stan aktora jest bardzo poważny.
Share
Małgorzata Rozenek martwi się o byłego męża
Małgorzata Rozenek martwi się o byłego mężaŹródło: East News
d3eqp2k

Małgorzata Rozenek-Majdan jest ostatnio częstym gościem w szpitalu. Często pojawia się tam z synami, 13-letnim Stanisławem i 9-letnim Tadeuszem. Okazuje się, że gwiazda z dziećmi wspiera ich ojca, Jacka Rozenka. Małgorzata nie chce jednak zdradzać, na co choruje jej były mąż.

- Bardzo proszę o uszanowanie naszej obecnej sytuacji - powiedziała w rozmowie z "Fleszem".

Magazyn dowiedział się, że aktor trafił do szpitala w połowie maja, a jego stan jest określany jako bardzo poważny. Menadżerka Rozenka, Barbara Muzyki, poinformowała, że jej podopieczny musi zrezygnować z pracy na kilka miesięcy. Tyle bowiem potrwa rehabilitacja.

To nie jedyny powód do zmartwień w rodzinie Rozenków. W kwietniu pierwsza żona Jacka i matka jego najstarszego syna, Adriana, Katarzyna Litwiniak publicznie prosiła o pomoc, po tym jak zdiagnozowano u niej rozsianego raka z przerzutami do kości. W zbiórkę pieniędzy na leczenie zaangażowała się między innymi Małgorzata Rozenek. Litwiniak przechodzi obecnie kosztowną terapię w Monachium.

d3eqp2k

Podziel się opinią

Share
d3eqp2k
d3eqp2k