Trwa ładowanie...
d3wj49r

Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca. "Sugeruję uciszyć swoją WAGs"

Marcin Dubieniecki postanowił zabrać głos w sprawie rodzinnego zdjęcia państwa Boruców. "Dla pana ⁦Artura Boruca lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką uskutecznia pan Artur Boruc,⁩ lepiej się nie wypowiadał" - grzmi we wpisie na Twitterze. Przy okazji dostało się też żonie piłkarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca
Marcin Dubieniecki atakuje Artura Boruca (ONS.pl)
d3wj49r

Chyba nikt się nie spodziewał, że rodzinne zdjęcie Sary i Artura Boruców wywoła tyle kontrowersji. Przypomnijmy, że oprócz blogerki i piłkarza na fotografii znajduje się też trójka ich dzieci: Amelia, Oliwia i Noah. Dociekliwi internauci od razu zauważyli, że na fotce brakuje syna sportowca z poprzedniego związku z Katarzyną Modrzewską. Zaczęły się pytania, dlaczego 11-letni Aleksander nie spędził Dnia Ojca ze swoim tatą.

"Też nam przykro, od 11 lat walczymy z matką. Nie mamy z nim żadnego kontaktu, niestety. Artur od urodzenia widział go może pięć razy. Wszystko za sprawą mamy chłopca, która zadbała o to, by nie poznał taty ani sióstr..." - odpowiedziała jednej z internautek Sara. Komentarz jednak szybko zniknął z sieci.

W internecie jednak nic nie ginie. Słowa blogerki błyskawicznie podchwyciły inne media, a wraz z nimi Marcin Dubieniecki. Prawnik nie bez powodu zainteresował się zresztą tą sprawą, bowiem to właśnie on, razem z Modrzewską, wychowuje 11-letniego syna Boruca.

d3wj49r

"Nie czytam tego typu artykułów, ale dla Pana ⁦@ArturBoruc⁩ lepiej byłoby, abym jako naoczny świadek patologii w relacji ojciec i syn, jaką uskutecznia Pan ⁦@ArturBoruc,⁩ lepiej się nie wypowiadał. Sugeruję też uciszyć swoją WAGs" - napisał na Twitterze. Myślicie, że to powstrzyma Sarę przed kolejnymi wpisami?

Przypomnijmy, że Marcin Dubieniecki i Katarzyna Modrzewska poznali się w 2009 r. Prawnik był wówczas zaangażowany w jej sprawę rozwodową z Arturem Borucem. Mówiło się o tym, że już wtedy między nimi zaiskrzyło, ale Dubieniecki był wówczas jeszcze mężem Marty Kaczyńskiej. Z biegiem czasu i ich małżeństwo się rozpadło. Sprawa sądowa odbyła się w 2016 r. Rozwód orzeczono na pierwszej rozprawie, a państwo Dubienieccy rozstali się w zgodzie.

Miłość Dubienieckiego i Modrzewskiej została później wystawiona na próbę. W 2015 r. oboje zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem o malwersacje pieniędzy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Mimo kłopotów ich związek przetrwał i w 2017 r. został zalegalizowany. W tym samym roku na świat przyszło wspólne dziecko pary - a tym samym Dubieniecki został tatą po raz trzeci (jest już ojcem Martyny i Ewy, córek z małżeństwa z Martą Kaczyńską).

Z kolei Artur Boruc w lipcu 2014 r. wziął ślub z Sarą Mannei. Para doczekała się narodzin córki Amelii oraz syna Noaha. Sara ma też córkę z poprzedniego związku - Oliwię.

d3wj49r

Podziel się opinią

Share
d3wj49r
d3wj49r