ycipk-2o9yy7

Margaret chce wystąpić z Kościoła. Powód jest zaskakujący

Margaret planuje w najbliższym czasie dokonać apostazji. Zmusiło ją do tego podejście katolików do cielesności i seksualności, a powodem pośrednim jej decyzji jest masturbacja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret chce wystąpić z Kościoła
Margaret chce wystąpić z Kościoła (ONS.pl)
ycipk-2o9yy7

Margaret chce wystąpić z Kościoła. Powód jest zaskakujący

Margaret udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Playboy". Gwiazda poruszyła kontrowersyjny temat związany z religią. Zastanawia się bowiem nad opuszczeniem Kościoła katolickiego.

Margaret swego czasu była praktykującą katoliczką. Jednak jej poglądy religijne przez ostatnie lata zdążyły ulec zmianie. Artystka zrzuca winę na podejście katolików do seksualności.

ycipk-2o9yy7

- Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane - wyznała Margaret.

- Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji - dodała.

Margaret nie podoba się również podejście Polaków do rodzenia dzieci. Gwiazda przyznała, że w najbliższym czasie nie zamierza zostać matką. - W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką - mówi wokalistka.

ycipk-2o9yy7

PRZECZYTAJ TEŻ: Margaret miała załamanie. Ma dość hejtu na LGBT

- Tworzenie sztuki sprawia, że przez długi czas trochę unosisz się nad ziemią. Lubię ten stan. Trochę jakbym była w ciąży. Dla dziecka jednak trzeba umieć się uziemić. Nie wiem, czy ja to potrafię. Teraz nie jestem w stanie oddać całej swojej uwagi dziecku, po prostu nie chcę. Mam tyle planów, marzeń - stwierdziła.

Margaret zostanie jurorką w "Voice of Poland"

Już jesienią tego roku Telewizja Polska wyemituje 10. jubileuszową edycję "Voice of Poland". Nowością będzie nowy członek jury - Margaret. Wokalistka zajmie się oceną i treningiem uczestników.

ycipk-2o9yy7

Gwiazda zasiądzie obok Kamila Bednarka, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2o9yy7

ycipk-2o9yy7
ycipk-2o9yy7