Trwa ładowanie...

Margaret chce wystąpić z Kościoła. Powód jest zaskakujący

Margaret planuje w najbliższym czasie dokonać apostazji. Zmusiło ją do tego podejście katolików do cielesności i seksualności, a powodem pośrednim jej decyzji jest masturbacja.

Margaret chce wystąpić z Kościoła. Powód jest zaskakującyŹródło: ONS.pl
d35nc58
d35nc58

Margaret chce wystąpić z Kościoła. Powód jest zaskakujący

Margaret udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Playboy". Gwiazda poruszyła kontrowersyjny temat związany z religią. Zastanawia się bowiem nad opuszczeniem Kościoła katolickiego.

Margaret swego czasu była praktykującą katoliczką. Jednak jej poglądy religijne przez ostatnie lata zdążyły ulec zmianie. Artystka zrzuca winę na podejście katolików do seksualności.

- Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane - wyznała Margaret.

- Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji - dodała.

d35nc58

Margaret nie podoba się również podejście Polaków do rodzenia dzieci. Gwiazda przyznała, że w najbliższym czasie nie zamierza zostać matką. - W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką - mówi wokalistka.

- Tworzenie sztuki sprawia, że przez długi czas trochę unosisz się nad ziemią. Lubię ten stan. Trochę jakbym była w ciąży. Dla dziecka jednak trzeba umieć się uziemić. Nie wiem, czy ja to potrafię. Teraz nie jestem w stanie oddać całej swojej uwagi dziecku, po prostu nie chcę. Mam tyle planów, marzeń - stwierdziła.

Margaret zostanie jurorką w "Voice of Poland"

Już jesienią tego roku Telewizja Polska wyemituje 10. jubileuszową edycję "Voice of Poland". Nowością będzie nowy członek jury - Margaret. Wokalistka zajmie się oceną i treningiem uczestników.

Gwiazda zasiądzie obok Kamila Bednarka, Tomsona i Barona oraz Michała Szpaka.

d35nc58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35nc58