Trwa ładowanie...

Marta Żmuda Trzebiatowska: Teraz ona zagra "Blondynkę". Tytuł zobowiązuje

Twórcy serialu "Blondynka" zaproponowali udział w serialu Marcie Żmudzie Trzebiatowskiej. Jak sama przyznała, o udziale w serialu marzyła od 2010 r., gdy ten dopiero powstawał. Do nowej roli, Marta przefarbowała się na jasny blond.

Share
Marta Żmuda Trzebiatowska: Teraz ona zagra "Blondynkę". Tytuł zobowiązuje
Źródło: Materiały prasowe
d21osq3

Pamiętacie serial o pewnej młodej pani weterynarz, która po studiach przyjeżdża na wieś leczyć gospodarskie zwierzęta? "Blondynka" była emitowana przez TVP od 2010 r. Sylwię Kobus w pierwszej części grała wówczas Julia Pietrucha, by potem w roli tytułowej "Blondynki" pojawiły się kolejne gwiazdy: Joanna Moro i Natalia Rybicka. Teraz czas na kolejną twarz.

"Już niedługo przede mną nowe zawodowe wyzwanie - zagram panią weterynarz w serialu "Blondynka”. Bardzo się cieszę na to zadanie, ale jednocześnie nachodzi mnie pewna refleksja - jakie zabawne jest życie, a zwłaszcza życie aktora" - napisała na Instagramie pod zdjęciem, na którym prezentuje się w nowym kolorze włosów.

d21osq3

"Wiele lat temu otrzymałam propozycję zagrania Sylwii Kubus, przeczytałam scenariusz pierwszego sezonu, bardzo mi się spodobał. Moje serce mocno zabiło, bo postać Sylwii wydała mi się wyjątkowo bliska. Czułam, że opowieść o pani weterynarz skradnie Wasze serca, bo jest ciepła, zabawna, mądra i swojska”.

Aktorka wyznała, że jako dziecko dużo czasu spędzała na wsi, więc udział w serialu o pani weterynarz jest dla niej czymś naturalnym:

"Mnie ta historia wydała się bliska, z racji miejsca z którego pochodzę. Wychowałam się na Kaszubach, blisko natury. Dziadkowie mieli duże gospodarstwo rolne, w którym hodowali wszystkie możliwe zwierzęta, spędzałam u nich zawsze każde wakacje, czasami pomagałam w pracy, stąd dziś umiem nawet wydoić krowę".

d21osq3

Jednocześnie też przyznała, że rezygnacja z roli w 2010 r. była spowodowana udziałem w "Ślubach panieńskich" Filipa Bajona. Wówczas miała wielki dylemat, bo chciała zagrać zarówno w jednej jak i drugiej produkcji. Ale ostatecznie film fabularny wygrał.

"Zagranie Klary było moim marzeniem jeszcze sprzed czasów szkoły teatralnej, wybór był zarazem prosty ... i trudny" - dodała w poście.

Zdjęcia do nowego sezonu rozpoczną się w lipcu 2019 r. i zostaną wyemitowane w TVP.

d21osq3

Podziel się opinią

Share
d21osq3
d21osq3