Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski starają się o dziecko

Martyna Wojciechowska jest mamą 11-letniej Marysi, ostatnio było też głośno o jej adopcjach na odległość. Jej partnerowi nie było dane zostać ojcem w poprzednim związku, ale wkrótce może się to zmienić.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski starają się o dzieckoŹródło: East News
d412v00
d412v00

Jak donosi "Życie na gorąco", w związku Wojciechowskiej i Kossakowskiego szykują się wielkie zmiany. Para podobno stara się o dziecko, co w ich przypadku wiążę się z wyjątkowymi przygotowaniami. 44-letnia podróżniczka jest teraz stałą bywalczynią warszawskiej kliniki, gdzie poddaje się rehabilitacji kręgosłupa.

Obejrzyj: Martyna Wojciechowska: "To, co kiedyś było absolutnie szokujące i przełomowe, dziś jest standardem"

Z jednej strony chce zadbać o siebie po kilku poważnych wypadkach (dwa razy złamała kręgosłup, raz obojczyk). Z drugiej zaś posłuchała lekarza, który ostrzegł ją, że kobiecie po "czterdziestce" i takich przejściach może być bardzo trudno w kolejnej ciąży.

Myśląc o przyszłości i rodzinie Martyna Wojciechowska już wprowadziła poważne zmiany w swoim życiu.

d412v00

- Znikam z domu na krótki czas. Kiedyś nie było mnie kilka miesięcy, ale dzisiaj się nie zdarza. Jest Marysia, która potrzebuje mieć mamę blisko siebie – mówiła tygodnikowi.

Wojciechowska może liczyć na pomoc mamy i partnera, który ma za sobą nieudane i bezdzietne małżeństwo. Podobno gdy zaczął się spotykać z Martyną, bardzo szybko nawiązał kontakt z jej córką i nie ukrywa, że lubi dzieci.

- Już planują, że jeśli tylko ich plan się powiedzie, z radością będą zabierać maleństwo i wyjeżdżać na Podlasie do chaty Przemka – mówiła informatorka "Życia na gorąco".

d412v00
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d412v00