Trwa ładowanie...
d1fx2ij

Meghan i Harry "zaskoczeni" przez zimę. Księżna zadbała, by się nie przeziębić

Księżna Meghan i książę Harry odwiedzili Bristol. Miasto zaskoczyło ich śnieżną aurą. Gdy para witała się z mieszkańcami, zaczął sypać gęsty śnieg. "Royalsom" to absolutnie nie przeszkadzało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Meghan i książę Harry nie rezygnują z obowiązków, choć niebawem zostaną rodzicami
Księżna Meghan i książę Harry nie rezygnują z obowiązków, choć niebawem zostaną rodzicami (Getty Images)
d1fx2ij

Księżna w Bristolu stawiła się ciepło ubrana - miała na sobie ciemny płaszcz wykończony szalem. Niestety, kreacji od Oscara de la Renty, która kryła się pod okryciem, nie zobaczyliśmy. Meghan czerń przełamała zielonymi kozakami marki Sarah Flint. Do butów dobrała niewielką torebkę w identycznym odcieniu.

"Jesteś grubą damą". Meghan zaskoczona przez kobietę w schronisku

Stylizacja miała jesienny charakter, ale sprawdziła się i zimą. Jedynym niepraktycznym elementem garderoby (choć pięknym) okazały się buty - wysokie obcasy, śnieg i zaawansowana ciąża to nie jest najbezpieczniesze zestawienie.

Na szczęście księżna miała przy sobie męża. Harry, jak zawsze, wspierał żonę i pilnował, by nic jej nie groziło. Książę mieszkańcom Bristolu pokazał się w eleganckim wydaniu - założył szary płaszcz, pod nim miał sweter i białą koszulę.

Księżna Meghan i książę Harry Getty Images
Księżna Meghan i książę Harry (Getty Images)

Meghan w ciąży się nie oszczędza i mimo swojego stanu odwiedza z mężem kolejne miejscowości, przedstawiając się poddanym, poznając historię miast i zwiedzając zabytki. Wygląda przy tym nienagannie. Ostatnio wystąpiła ubrana na czarno, a włosy zaczesała w eleganckiego, prostego koczka. Tym razem postawiła na romantyczne fale - włosy opadały jej na jedno ramię.

Księżna Meghan i książę Harry Getty Images
Księżna Meghan i książę Harry (Getty Images)

Plotkuje się, że poród księżnej planowany jest na marzec/kwiecień, więc koniec ciąży zbliża się nieubłaganie. Sama zainteresowana nie mówi na ten temat niemal nic - pytania brytyjskich fanów zbywa delikatnym uśmiechem lub półsłówkami. Nieznana jest także płeć malucha, na którego czekają nie tylko członkowie rodziny królewskiej, ale i wielbiciele Meghan na całym świecie.

d1fx2ij
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1fx2ij

Podziel się opinią

Share
d1fx2ij
d1fx2ij