Trwa ładowanie...
dhiyncl

Meghan robi na złość Kate? Fani mają teorię na temat narodzin "royal baby"

Poród księżnej Meghan zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym fani snują kolejne spiskowe teorie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan niebawem zostanie mamą
Meghan niebawem zostanie mamą (ONS.pl)
dhiyncl

Jedną z najszerzej komentowanych kwestii dotyczących rodziny królewskiej jest termin porodu księżnej Meghan. Podczas jednego ze spotkań z Brytyjczykami wyjawiła, że jest przewidywany na późny kwiecień. Szacuje się, że może to nastąpić w okolicach urodzin królowej Elżbiety. W związku z tym bukmacherzy obstawiają, że najmocniejszym typem imienia będzie właśnie Elżbieta.

Zobacz także: Pałac nie poinformuje o porodzie Meghan. O narodzinach dziecka dowiemy się dwa dni po fakcie

Meghan i Harry starają się jednak strzec swojej prywatności i chcą poinformować o narodzinach dziecka na swoich warunkach. Niedawno mówiło się o tym, że Meghan, w przeciwieństwie do Kate, nie pokaże się poddanym na schodach szpitala z dzieckiem na ręku. Co więcej, wydano oficjalne oświadczenie, że opinia publiczna dowie się o narodzinach dwa dni po fakcie.

dhiyncl

W związku z pojawiającymi się doniesieniami złośliwi twierdzą, że księżna nie tylko podejmowanymi decyzjami stawia się w opozycji do Kate, ale robi jej wręcz na złość. I mają na to argumenty. Narodziny księcia Louisa przyćmił odbywający się niedługo później książęcy ślub. Teraz historia może się powtórzyć.

Zobacz także: Księżna Meghan panicznie boi się dnia porodu. Nie może przestać o tym myśleć

Fani rodziny królewskiej zaczęli w związku z tym snuć teorie spiskowe. Oszacowali, że skoro Księżna Kate urodziła księcia Louisa 23 kwietnia 2018 r., a na urlop macierzyński poszła 22 marca, to Meghan, która przestała się pokazywać od 20 marca najprawdopodobniej urodzi 21 kwietnia. Jeśli przewidywania się sprawdzą i para książęca poinfrormuje o narodzinach dziecka dwa dni później, będzie to 23 kwietnia, czyli w dniu urodzin księcia Loiusa.

Czy rzeczywiście księżna Meghan byłaby tak małostkowa? To raczej mało prawdopodobne, ale pewnym jest, że kwiecień będzie wyjątkowo obfity w uroczystości na brytyjskim dworze.

dhiyncl

Zobacz także: Markle trafi na dywanik do królowej? "Weszła do rodziny jako potencjalna skandalistka"

dhiyncl

Podziel się opinią

Share
dhiyncl
dhiyncl