Trwa ładowanie...

Nowe informacje o stanie zdrowia Jacka Rozenka

Jacek Rozenek ma ostatnio spore problemy ze zdrowiem. Aktor przeszedł udar. Jeden z tabloidów donosi, że wyszedł ze szpitala i czuje się lepiej.

Nowe informacje o stanie zdrowia Jacka RozenkaŹródło: East News, fot: East News
d4gg2h2
d4gg2h2

Jak informowały media, w połowie maja Jacek Rozenek trafił do szpitala w wyniku udaru. Początkowo wieści były bardzo niepokojące. Dziś aktor ma się zdecydowanie lepiej.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek w pasiastym kombinezonie opuszcza TVN

- Lekarze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem dla Jacka będzie pełna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Dzięki wsparciu rodziny umieszczono go w jednej z placówek na Pomorzu. Jacek unika ludzi, odwiedzają go tylko najbliżsi - czytamy w "Fakcie".

Jak donosi tabloid, aktor aktualnie odpoczywa i "rokowania są dobre". Jacek Rozenek po wielu miesiącach odpoczynku i rehabilitacji chce wrócić do pracy, jednak zdecydowanie będzie musiał zmienić tryb życia na mniej intensywny niż dotychczas.

d4gg2h2

Jacek Rozenek w tych trudnych chwilach ma ogromne wsparcie byłej żonie.

- Życie zderza nas z twardą rzeczywistością , na którą czasami nie mamy wpływu - mówi była żona Rozenka w "Rewii". - Jedyne, co możemy wówczas zrobić, gdy jeszcze nie jest za późno, to ratować przyjaźń i wzajemny szacunek. Najważniejsze, że pozostaliśmy dla siebie naprawdę bliskimi ludźmi - czytamy w tygodniku "Rewia". Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

d4gg2h2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gg2h2