Trwa ładowanie...
d6lmsb3

Nowe zdjęcie dziecka Elona Muska, X Æ A-12

Ma niezwykłych rodziców, niezwykłe imię i z pewnością niezwykłą przyszłość przed sobą. A jak wygląda?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piosenkarka Grimes i Elon Musk
Piosenkarka Grimes i Elon Musk (Getty Images)
d6lmsb3

Na początku bieżącego roku Elon Musk i Grimes ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Informacja wywołała szereg pytań dotyczących przyszłości związku miliardera i artystki. Czy Musk i Grimes wezmą ślub? Czy zamierzają razem zamieszkać? Internautów najbardziej ciekawiło jednak, jakiej płci będzie potomek przyszłych rodziców.

Grimes oświadczyła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że na ten moment nie zamierza ujawnić płci dziecka. Mama dziecka Muska podkreśliła także, że nie będą narzucać mu płci i samo zdecyduje, z jaką płcią się identyfikuje.

d6lmsb3

Dziecko Elona Muska i Grimes przyszło na świat 4 maja 2020 roku. Szybko zrobiło się o nim głośno, ponieważ dwójka rodziców postanowiła nadać mu specyficzne imię, pasujące raczej do robota. Było to "X Æ A-12", na które nie zezwalało prawo stanu Kalifornia.

Aby uniknąć problemów ze znakami rzymskimi, Elon Musk i Grimes zastosowali sztuczkę, zapisując XII w formie Xii. Wymowa się nie zmieniła i pozostaje tak samo absurdalna, jak wcześniej. Przypomnijmy: X czytamy jako X, Æ wymawia się jako "Ash", a następnie "A-12". Ostatni element imienia to wkład Elona Muska, która oddaje hołd samolotowi A-12.

Teraz tata X Æ A-12 opublikował na twitterze nowe zdjęcie ze swoją pociechą, które podpisał "Das baby kann noch keinen löffel benutzen" czyli niemieckim zdaniem po polsku oznaczającym "dziecko nie potrafi jeszcze używać łyżki".

d6lmsb3

Maleństwo ma nietypowe imię i nietypowych rodziców, ale samo... wygląda jak każdy inny malec.

Czy warto nadawać dzieciom oryginalne imiona?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6lmsb3

Podziel się opinią

Share

d6lmsb3

d6lmsb3