Trwa ładowanie...

Nowy teledysk do piosenki Aviciiego z pośmiertnego albumu. Pokazuje ostatnie wakacje artysty

W internecie ukazał się teledysk do utworu Aviciiego "Heaven", który znalazł się na jego pośmiertnym albumie "TIM". Wideoklip pokazuje ostatnie wakacje Tima Berglinga, które spędził na Madagaskarze.

Nowy teledysk do piosenki Aviciiego z pośmiertnego albumu. Pokazuje ostatnie wakacje artystyŹródło: Instagram.com
d2awcvg
d2awcvg

Nowy teledysk do piosenki Aviciiego

6 czerwca ukazał się pośmiertny album Aviciiego "TIM". Na płycie znalazł się utwór "Heaven", w którym usłyszymy wokal Christa Martina, lidera zespołu Coldplay. Obaj artyści nagrali piosenkę w 2014 roku, ale udało się ją skończyć dopiero dwa lata później. Krótko po ostatnich pracach w studiu Avicii wyjechał na wakacje na Madagaskar ze swoim przyjacielem, reżyserem Lewanem Tsikuriszwilim.

Gruziński filmowiec postanowił wrócić na afrykańską wyspę, by odtworzyć wspomnienia i przeżycia z tych wakacji. W teledysku zobaczymy filmiki nagrane smartfonem podczas wakacji oraz nowe ujęcia z Madagaskaru.

- Rozmawialiśmy o wszystkim, śmialiśmy się, graliśmy w Monopoly, bawiliśmy się z lemurami i odkrywaliśmy wyspę. Wróciłem na Madagaskar, żeby uhonorować dorobek Aviciiego i odtworzyć wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze - powiedział reżyser.

"Heaven" to trzecia piosenka z albumu Aviciiego "TIM" z teledyskiem. Wcześniej nagrano wideoklipy do piosenek "SOS" i "Tough Love".

d2awcvg

Avicii zmarł 20 kwietnia 2018 roku w Omanie w wieku 29 lat. Popełnił samobójstwo. Rodzina artysty przyznała, że zmagał się z atakami paniki i problemami psychicznymi oraz nie radził sobie ze stresem. Cierpiał też na zapalenie trzustki spowodowane nadużywaniem alkoholu.

d2awcvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2awcvg