Trwa ładowanie...
d2zow5g

Córka Przybylskiej prosi o pomoc. Jest odzew internautów

Oliwia Bieniuk chwaląc się nową rolą, poprosiła o pomoc internautów. Córka Ani Przybylskiej chce zaprezentować się na przeglądzie filmowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliwia Bieniuk podzieliła się z internautami zwiastunem filmu
Oliwia Bieniuk podzieliła się z internautami zwiastunem filmu (Instagram.com)
d2zow5g

Oliwię Bieniuk zdecydowanie ciągnie do show-biznesu. Piękna córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma już za sobą kilka sesji zdjęciowych, a nawet kampanię dla marki Reserved. Teraz przyszedł czas na debiut aktorski. Oliwia wystąpiła w amatorskim filmie "Glimmer", który nakręcili jej znajomi z liceum. Ambitna Bieniuk marzy o tym, by film wygrał w plebiscycie internautów podczas przeglądu KFF. Na swoim koncie na Instagramie, gdzie śledzi ją już 88 tys. fanów, prosiła o oddawanie głosów na produkcję.

- Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer" w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Przypominam, że aby skutecznie oddać na niego głos należy: - wejść na Facebooka i polubić stronę komenda miejska policji w Gdyni, - kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem. Zachęcam do obejrzenia i głosowania! - apelowała Oliwia.

Widać, że córka Ani Przybylskiej jest bardzo zaangażowana w ten projekt artystyczny. Myślicie, że niebawem zobaczymy ją na wielkim ekranie?

d2zow5g

Podziel się opinią

Share
d2zow5g
d2zow5g