Trwa ładowanie...
da3l9by

Paulina Młynarska pożegnała Korę Jackowską. "Umarł Tata. Umarła Kora i Tomasz Stańko"

Paulina Młynarska wzruszającym wpisem pożegnała Korę Jackowską. Przypomniała także o śmierci swojego taty - Wojciecha Młynarskiego. Choć Paulina nie miała bliskiej relacji z artystką, to i tak trudno jej pogodzić się z tą stratą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Młynarska
Paulina Młynarska (East News, Fot: East News)
da3l9by

Kora Jackowska zmarła 28 lipca w swoim domu w Bliżowie na Roztoczu. Miała 67 lat. O jej śmierci powiadomił jej mąż, Kamil Sipowicz. Piosenkarka od 2013 r. zmagała się z nowotworem jajnika. - Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora - czytamy w oficjalnym komunikacie na profilu gwiazdy.

Zobacz też: Kora o lekach i swojej chorobie

Rok temu zmarł tata Pauliny Młynarskiej. Dziennikarka wspomniała Wojciecha Młynarskiego w miniony weekend. Śmierć Kory i Tomasza Stańki nie jest dla niej łatwa.

da3l9by

- "Umarł Tata. Umarła Kora i Tomasz Stańko. Niewyobrażalnie wrażliwi. Z trudem wyglądający promieni słonecznych zza ciemnych, skłębionych zasłon swoich niekończących się zim. Opromieniający poezją nasze losy i nasze szare poranki. Najzabawniejsi na świecie. Czasem nieznośni. Piękni" - napisała Młynarska na swoim profilu na Instagramie.

- "Tato, witaj ich tam, jak u siebie na Lwowskiej! Zrób tę swoją neskę w wielkich kubkach. Wyciągnij wiskacza. My tu płaczemy" - zakończyła poruszająco swój wpis.

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by