Trwa ładowanie...
d47tu3k

Pierwszy wywiad Lary Gessler po rozstanie z Pawłem Ruczem. "Nie lubię sprawiać nikomu przykrości"

Kilka tygodni temu najgorętszym tematem w polskim show-biznesie było rozstanie Lary Gessler. Celebrytka nie udzielała się medialnie. Do teraz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy wywiad Lary Gessler po rozwodzie z Pawłem Ruczem
Pierwszy wywiad Lary Gessler po rozwodzie z Pawłem Ruczem (East News, Fot: East News)
d47tu3k

Miniony rok był bardzo intensywny dla Lary Gessler. Celebrytka wystąpiła w "Ameryka Express", gdzie mogliśmy bliżej ją poznać. Później napisała nawet książkę i zajęła się projektowaniem sukien ślubnych.

I choć 2019 rok ledwo się rozpoczął, już przysporzył Larze sporo emocji. Na początku stycznia media obiegła informacja, że córka Magdy Gessler rozstała się z Pawłem Ruczem. Przypomnijmy, że małżeństwem byli ledwo nieco ponad rok.

d47tu3k

ZOBACZ TAKŻE: Andrzejewicz poucza Larę: "Nie można pod wpływem emocji podejmować decyzji"

Niedawno Lara Gessler udzieliła pierwszego wywiadu po perturbacjach w jej życiu osobistym. Nie przeczytamy jednak w nim, jak czuje się chwilę po rozstaniu. Prawdopodobnie rany po nieszczęśliwej miłości są jeszcze zbyt świeże.

Zapytana w rozmowie z Party.pl o plany na nowy rok celebrytka, odpowiada:

d47tu3k

- Nie interesuje mnie sztywne planowanie przyszłości, bo to może zamykać nam oczy na to, co przychodzi do nas spontanicznie. Nie bójmy się korzystać z okazji! Już w zeszłym roku postanowiłam sobie, że chcę być sprawcą wydarzeń i ich uczestnikiem jednocześnie. W praktyce oznacza to, że nie chcę czekać, aż coś samo się zdarzy. Zobacz, jak wiele różnych pomysłów udało mi się takim sposobem zrealizować…

Lara wydaje się być bardzo opanowana. Nawet rozstanie z ukochanym po nieco ponad roku małżeństwa nie był w stanie jej złamać.

Jej przepis na życie wydaje się być banalny, ale jakże skuteczny.

- Unikam kłótni, bo nie lubię sprawiać nikomu przykrości, dlatego wolę czasem ustąpić. Niekiedy tylko unoszę się, gdy widzę, że ktoś jest niegrzeczny w stosunku do innego człowieka albo nadużywa siły czy swojej pozycji w nieszlachetny sposób - powiedziała Gessler w rozmowie z portalem.

Niedawno uwagę mediów przykuły półnagie zdjęcia Lary. Celebrytka nie analizowała skutków, jakie nastapią po ich publikacji.

d47tu3k

- Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne. Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki? - mówiła stanowczo w rozmowie z Party.pl.

Jak w niemalże każdym wywiadzie córka Magdy Gessler została zapytana o relacje z mamą. Okazuje się, że Lara była "skazana" na sławę. Nikt nie pytał jej o zdanie co nie do końca jej pasowało.

- Jestem w nim od dzieciństwa jako córka Magdy Gessler. Nikt mnie o zdanie nie pytał. Stałam się bohaterką "końca kadru zdjęcia". Czułam się tylko ornamentem na tle sławnej rodziny. Długo sądziłam, że nie mam nic do zaoferowania. Dopiero gdy popracowałam nad sobą, pokonałam kilka wewnętrznych "kamieni milowych", pomyślałam, że mogę odwrócić się twarzą do ludzi i spróbować im coś dać od siebie - wyznała.

d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k