Trwa ładowanie...

Potwierdzone! Wiemy, kiedy Meghan i Harry wrócą do Londynu

Od miesiąca księżna Meghan i książę Harry żyją w Kanadzie, dokąd udali się po głośnym zrzeknięciu się obowiązków członków rodziny królewskiej. Jednak obiecali, że będą dzielić swój czas między te dwa kraje. I dotrzymują słowa.

Potwierdzone! Wiemy, kiedy Meghan i Harry wrócą do LondynuŹródło: Getty Images
d5yiqxh
d5yiqxh

Mija już miesiąc od słynnego #megxitu, czyli rezygnacji Meghan i Harry'ego z oficjalnych obowiązków i przywilejów członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Susseksowie postanowili skupić się na mniej oficjalnej działalności, rozwijać fundację charytatywną, wspierać inicjatywy, których są patronami. Nie otrzymują już środków z publicznej kasy i nie "pracują" dla królowej.

Naturalnie pozostają w rodzinie, więc wciąż będą uczestniczyć w ważnych wydarzeniach. Teraz oficjalnie podano, kiedy przylecą do Londynu i jakie oficjalne wyjścia mają zaplanowane.

  • 28 lutego książę Harry będzie uczestniczył w specjalnym wydarzeniu organizowanym z okazji Invictus Games razem z muzykiem Jonem Bon Jovi
  • 5 marca Meghan i Harry będą uczestniczyć w rozdaniu nagród Endeavour Fund - organizacji wspierającej żołnierzy i pracowników służb publicznych w rehabilitacji
  • 6 marca książę Harry spotyka się z Lewisem Hamiltonem
  • 7 marca Meghan i Harry będą gośćmi muzycznego festiwalu Mountbatten Festival
  • 9 marca oboje wezmą udział w uroczystej mszy za Zjednoczone Królestwo w opactwie Westminster, to jedyne potwierdzone wydarzenie, na którym mają być wspólnie z Kate i Williamem
d5yiqxh

Z końcem marca przestanie funkcjonować ich biuro w pałacu Buckingham, od tej pory reprezentować ich będą pracownicy ich fundacji.

Wszystkie brytyjskie media będą uważnie śledzić każdy ich krok w Londynie. W końcu ich "odejście" było wielkim skandalem i pozostawia dużo emocji do dziś. Czy ta krótka wizyta coś zmieni?

d5yiqxh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5yiqxh