Trwa ładowanie...

Poważne oskarżenia Conrada Murraya: "Michael Jackson został wykastrowany w dzieciństwie"

Po śmierci Joe Jacksona kontrowersyjny lekarz Conrad Murray po raz kolejny oskarżył go o zmuszenie Michaela Jacksona do chemicznej kastracji.

Share
Poważne oskarżenia Conrada Murraya: "Michael Jackson został wykastrowany w dzieciństwie"
Źródło: East News
d3q15o3

Na filmiku, który opublikował serwis The Blast, Conrad Murray nazwał zmarłego 27 czerwca 2018 r. Joe Jacksona - "jednym z najgorszych ojców w historii". Dodał też, że "król muzyki pop" był zmuszany do strasznych rzeczy.

"Michael doświadczył niezwykłego okrucieństwa z jego ręki. Świadczy o tym choćby fakt, że został chemicznie wykastrowany, by utrzymać swój wysoki głos. Mam nadzieję, że Joe Jackson znajdzie odkupienie w piekle" - powiedział były lekarz Michaela Jacksona.

d3q15o3

To nie pierwszy raz, kiedy Murray oskarżył nestora rodu Jacksonów. W swojej książce "This Is It! Sekretne życie dr Conrada Murraya i Michaela Jacksona", wydanej w 2016 r., oskarżył Joe o wstrzyknięcie 12-letniemu Jacko hormonów, które miały wyleczyć młodzieńczy trądzik oraz zahamować mutację głosu.

W październiku 2013 r. Conrad Murray wyszedł na wolność po dwóch latach pobytu w więzieniu W 2011 r. został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci swojego pacjenta. Jego uprawnienia lekarskie zostały zawieszone w trzech stanach.

Co ciekawe, sam Michael kilka lat przed śmiercią opowiedział o swoim traumatycznym życiu. W rozmowie z rabinem Shmuleyem Boteachem przyznał, że ojciec stosował wobec niego tortury psychiczne i fizyczne.

d3q15o3

"To było coś więcej niż tylko pas, m.in. sznurki, cokolwiek miał pod ręką. On rzucał mnie o ścianę tak mocno, jak tylko potrafił. Tracił panowanie nad sobą. (...) Byłem na tyle zwinny i szybki, że nie był w stanie od razu mnie złapać. Jednak kiedy mnie już dopadł, było naprawdę źle. Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 r. w skutek nagłego zatrzymania akcji serca. Conrad Murray został uznany winnym nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie propofolu, którego stosowanie w warunkach domowych jest niedozwolone.

d3q15o3

Podziel się opinią

Share
d3q15o3
d3q15o3