WP

Poważne oskarżenia Conrada Murraya: "Michael Jackson został wykastrowany w dzieciństwie"

Po śmierci Joe Jacksona kontrowersyjny lekarz Conrad Murray po raz kolejny oskarżył go o zmuszenie Michaela Jacksona do chemicznej kastracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joe Jackson zniszczył życie Michaelowi Jacksonowi
Joe Jackson zniszczył życie Michaelowi Jacksonowi (East News)
WP

Na filmiku, który opublikował serwis The Blast, Conrad Murray nazwał zmarłego 27 czerwca 2018 r. Joe Jacksona - "jednym z najgorszych ojców w historii". Dodał też, że "król muzyki pop" był zmuszany do strasznych rzeczy.

"Michael doświadczył niezwykłego okrucieństwa z jego ręki. Świadczy o tym choćby fakt, że został chemicznie wykastrowany, by utrzymać swój wysoki głos. Mam nadzieję, że Joe Jackson znajdzie odkupienie w piekle" - powiedział były lekarz Michaela Jacksona.

To nie pierwszy raz, kiedy Murray oskarżył nestora rodu Jacksonów. W swojej książce "This Is It! Sekretne życie dr Conrada Murraya i Michaela Jacksona", wydanej w 2016 r., oskarżył Joe o wstrzyknięcie 12-letniemu Jacko hormonów, które miały wyleczyć młodzieńczy trądzik oraz zahamować mutację głosu.

WP

W październiku 2013 r. Conrad Murray wyszedł na wolność po dwóch latach pobytu w więzieniu W 2011 r. został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci swojego pacjenta. Jego uprawnienia lekarskie zostały zawieszone w trzech stanach.

Co ciekawe, sam Michael kilka lat przed śmiercią opowiedział o swoim traumatycznym życiu. W rozmowie z rabinem Shmuleyem Boteachem przyznał, że ojciec stosował wobec niego tortury psychiczne i fizyczne.

"To było coś więcej niż tylko pas, m.in. sznurki, cokolwiek miał pod ręką. On rzucał mnie o ścianę tak mocno, jak tylko potrafił. Tracił panowanie nad sobą. (...) Byłem na tyle zwinny i szybki, że nie był w stanie od razu mnie złapać. Jednak kiedy mnie już dopadł, było naprawdę źle. Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 r. w skutek nagłego zatrzymania akcji serca. Conrad Murray został uznany winnym nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie propofolu, którego stosowanie w warunkach domowych jest niedozwolone.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP