News
13-06-2018 (19:57)

Robert Brylewski zostanie pochowany na Powązkach

Śmierć Roberta Brylewskiego, będąca następstwem brutalnego pobicia, jest ostatnimi dniami odmieniana przez wszystkie przypadki. Artysta spocznie w piątek na warszawskich Powązkach. O dacie i miejscu pogrzebu poinformowali członkowie zespołu Kryzys.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Brylewski miał 57 lat
Robert Brylewski miał 57 lat (ONS.pl)
WP

"Informujemy, że ceremonia pogrzebowa Roberta Brylewskiego rozpocznie się 15 czerwca, o godzinie 10.15 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach" - czytamy na facebookowym profilu zespołu. Jednocześnie rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.

Zgodnie z wolą zmarłego Roberta Brylewskiego jego najbliżsi poprosili, by zamiast kwiatów złożyć datki pieniężne na Cor Infantis, fundację na rzecz dzieci z wadami serca.

WP

Robert Brylewski zmarł 3 czerwca 2018 r. Miał 57 lat. Rodzina wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że artysta wcześniej był w kilkutygodniowej śpiączce, spowodowanej ciężkim urazem. Śmierć artysty połączono z brutalnym pobiciem, które miało miejsce w styczniu br. Muzyk został wówczas zaatakowany przez 41-letniego Tomasza J. W wyniku bójki doznał poważnych obrażeń głowy, przeszedł też operację. Potem jeszcze dwa razy przebywał w szpitalu. Bezpośrednią przyczyną śmierci muzyka była niewydolność krążeniowo-oddechowa.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP