Trwa ładowanie...
d200pq2

Robert Korzeniowski wziął ślub. 8 miesięcy po rozwodzie

Robert Korzeniowski wziął ślub. Już po raz trzeci. Co ciekawe, zrobił to zaledwie 8 miesięcy po rozwodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Korzeniowski z żoną
Robert Korzeniowski z żoną (ONS.pl)
d200pq2

Robert Korzeniowski ożenił się w tajemnicy. Nie pierwszy raz - poprzedni ślub sportowca również został przeprowadzony w sekrecie. Korzeniowski i jego wybranka przysięgli sobie miłość i wierność 9 listopada w Hotelu Europejskim w Warszawie. Nie była to wielka impreza, raczej kameralne wydarzenie w gronie najbliższych - rodziny i znajomych. Na weselu bawiło się około 50 osób. Trzecia żona Korzeniowskiego, Justyna, jest od niego młodsza o 16 lat. Chodziarz bywał z nią na czerwonym dywanie. Na salonach zadebiutowali w lutym 2019 r.

Jak donosi "Super Express", na ślubie nie zabrakło Apoloniusza Tajnera i jego młodej żony.

Według pisma, wesele miało nie trwać długo - małżonkowie planowali być wypoczęci na Bieg Niepodległości. Z kolei "Fakt" donosi, że w biegu wystartuje też część weselnych gości, a zakochani dzień ślubu rozpoczęli od wspólnego treningu. Oboje są zapalonymi sportowcami.

d200pq2

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Podczas imprezy prezentowali się wyjątkowo dobrze. Korzeniowski wystąpił w ciemnym garniturze i muszce. Jego żona miała na sobie niecodzienną, bo różową suknię ślubną.

Robert Korzeniowski ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Z Agnieszką Korzeniowską był związany od 2002 do 2011 r. Z Magdaleną Kłys - od 2012 do 2019 r.

d200pq2
Robert Korzeniowski z żoną ONS.pl
Robert Korzeniowski z żoną (ONS.pl)

d200pq2

Podziel się opinią

Share
d200pq2
d200pq2