ycipk-4eil4h

Roxy Gąska usunęła wszystkie zdjęcia z Jackiem Rozenkiem. Nie ma szans na powrót

Roksana Gąska potwierdziła doniesienia o rozstaniu z Jackiem Rozenkiem. Celebrytka usunęła ze swojego isntagramowego profilu wszystkie zdjęcia z aktorem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Gąska znów jest singielką
Roksana Gąska znów jest singielką (East News, Fot: East News)
ycipk-4eil4h

Przez pewien czas Roksana Gąska i Jacek Rozenek byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. On, doświadczony przez życie i ze sporym gwiazdorskim stażem oraz ona, młoda i piękna. Gdziekolwiek się nie pojawiali, fotoreporterzy tłumnie ich otaczali, by zrobić zdjęcia. Zakochani doczekali się nawet wspólnej okładkowej sesji i wywiadu w jednym z kobiecych pism. Niestety, od kilku miesięcy huczy od plotek na temat rozstania Rozenka i Gąski. Teraz znalazły one potwierdzenie.

Roksana usunęła ze swojego profilu na Instagramie wszystkie zdjęcia z byłym narzeczonym. Wydawało się, że po tym jak wspierała Jacka, gdy ten ostatnio trafił do szpitala, relacje między nimi się poprawią. Aktor w wyniku udaru miał sparaliżowaną prawą część ciała i musiał poruszać się na wózku.

Gąska odwiedzała go w szpitalu i otaczała opieką. Nie oznacza to jednak, że znów są razem. Rozstali się w przyjaźni i wciąż się wspierają, ale teraz każde z nich chce zacząć nowy rozdział.

ycipk-4eil4h

Z pewnością atrakcyjna Gąska nie będzie narzekać na brak adoratorów. Myślicie, że po rozstaniu z popularnym aktorem zniknie z show-biznesu czy nadal będzie pojawiać się na salonach?

ycipk-4eil4h
ycipk-4eil4h
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4eil4h